Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az utóbbi 2 napban reggel...

Az utóbbi 2 napban reggel csináltam tesztet. Mindkettő negatív lett. Juni 28 jött meg utoljára, de már 1 hete megjön érzésem van és néha hányingerem. Lehetek még babás? Várjak még pár napot? Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
2010. aug. 3. 12:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nos, nekem az előbb megjött. :( Már gondoltam ma, mert egész nap fájt a hasam. Kicsit rossz, de azért nem vagyok nagyon elkenődve, hiszen még csak ez volt az első próbálkozásunk... Azért neked nagyon szorítok a babáért! Írj majd,hogy mizujs Veled.
2010. aug. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Sajnálom!! :( hát reggel elaludtam így a labor most kimaradt majd hétfőn ha addig nem jön meg.Már én is félek mert reggel óta görcsöl egy picit a hasam ,de nem tudom hogy a menszes miatt vagy attól hogy tegnap este hasmenésem volt és azóta mocorog egész nap. :( remélem csak egy kis gyomorrontás és ennyi. bizok benne a hányinger nem múlt el. Így nem bírom ki és ma veszek megint tesztet :) nem bírom ki hétfőig
2010. aug. 6. 14:43
 13/15 anonim ***** válasza:
Mégse jött meg. Csak valami kis vérzés volt, de nagyon nagyon minimális. Azóta meg semmi... Már nem tudok mire gondolni. Sok sikert Neked!
2010. aug. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Este voltam dokinál,mert barnáztam de nem látott semmit :( elküldött vértesztre most derült ki hogy nagyon alacsony a hcg-m így nincs baba :( én is vérzek de olyan kevés van hogy a tisztasági betét elég.Már én sem tudom mire gondoljak :(

olyan jó lett volna :( még abab bízok hogy a nemvárt előtti napon is együtt voltunk a párommal és hátha akkor.De akkor még a teszt sem mutatja ki mivel akkor még beágyazodás sem történt :(

nálad? van még vérzés?

2010. aug. 7. 15:01
 15/15 anonim ***** válasza:
Nos, nekem tegnap tényleg megjött. :( Remélem nálad még lesz valami. Sok sikert. Majd írj mi van veled. Remélem hamarosan nekem is sikerül majd. Szorítok!!!Üdv: Zsuzsa
2010. aug. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!