Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mára nem vártam. Március 10....

Mára nem vártam. Március 10. re.2napja esténként volt hányingerem. Meg gyomor égésem kicsit, és 3napja olyan érzésem hogy megkellene jőnnie. Nagyon szeretnénk babát 3 hója probálkozunk, de nem szeretnék csalodni. Holnap reggel csináljak tesztet?

Figyelt kérdés
Teszteljek holnap?
2011. márc. 10. 22:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Én már ma vagy akár tegnap is csináltam volna a helyedben.Bár én nagyon türelmetlen vagyok:D

Reggel tesztelj.

Megírod majd az eredményt?

Drukkolok.

2011. márc. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi Persze megirom az eredményt mindenképp csak félek mivan ha negativ vagy tulkorán tesztelek de viszont kiváncsi vagyok és izgatott.
2011. márc. 10. 22:16
 3/14 anonim ***** válasza:

Holnap tesztelj, ha a tüneteidet a baba okozza, akkor a teszt is ki kell mutassa!

Drukk megy ezerrel!

2011. márc. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm majdd megirom
2011. márc. 11. 00:02
 5/14 anonim ***** válasza:
Szia.Már én is izgatott vagyok hogy babás vagy.Én 8 hónapi próbálkozás után lettem terhes.Megcsináltad a tesztet?Eredmény?Amúgy nekem a nem várt után 5 nappal mutatta ki a pozitívat,de hátha neked már kimutatja.Szorítok!
2011. márc. 11. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Csináltam tesztet és nemtudom mindenki látta két csikot a terhességnél elég halványan de van.szoval most az vagyok vagy majdd csinálok később kedden még egy tesztet.
2011. márc. 11. 14:25
 7/14 A kérdező kommentje:
Csináltam reggel tesztet halvány volt nagyon a második vonal is.akkor most az vagyok?Még nem jőtt meg majdd kedden újra tsztelek ha addig semmi.
2011. márc. 11. 21:13
 8/14 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló vagyok.Nekem is nagyon halvány volt az elmaradt mensi 3.napján aztán az 5.6.napon erősödött.Gratulálok kismama.Nem tudsz feltenni képet a tesztről?
2011. márc. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Első vagyok,és gratulálok.

Nekem olyan halvány volt a csík az elején,hogy lámpafény alatt néztem:D

Szóval tuti terhes vagy,akármilyen halvány a 2. csikod ha látszik az már pozi.

2011. márc. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
fELTENNÉM DE NEM TUDOM HOGY KELL IDE FELTŐLTENI .
2011. márc. 13. 12:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!