Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe esesi problemaimmal...

Teherbe esesi problemaimmal küzdök kérlek esetleg segítenének, vagy hogy ez baj e lenne?

Figyelt kérdés

Nos, már egy ideje szeretnénk babát de nem jön ösze, olvasgattam itt, és valami fetünt nekem!

Arról volt szó, hogy aktus után meddig kellene meg emelt csipővel maradni vagy miként kéne, és valaki oda irta, hogy talán az lenne ilyenkor a legjobb ha csak reggel kelne ki az ágyból a hölgy akkor nem folyna ki belőle annyi sperma, na de itt a 10pontos Kérdés, hogy én is mindig ki megyek meg törölközök ott lent le mosom, mert ugye folyik szét, nem igazán akarok abban dagonyázni, na de ha mégis ez lenne a megfelelő hogy fekve maradni egész éjszaka, az használna, ha aktus után meg emelt csipovel feküdni x percig aztán egy tampont felhelyezni, hogy a cucc ott maradjon de így mégsem folyik minden fele! Ez szerintetek normális lehet? Vagyis na, valaki csinálta mar ezt vajon? A tampon fel szívja nem? És akkor mar így semmi értelme? Vagy attól itt marad a cucc,?Kérlek ne kövezzetek meg, csak kivancsi vagyok hogy mit is tegyünk a cél érdekében! És meg esetleg valamilyen vitamint tudnátok nekem ajánlani hogy mi a legjobb? És hogy, vitaminnal tapasztalatok? Hogy utana sikerult e a baba vagy sem? Előre is koszonom szepen! Szep napot!


2020. júl. 23. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Ehez a részéhez nem értek kifejezetten 🙄 viszont azt el tudom mondani, hogy nekem volt több inszeminációm. Amikor is kozvetlen a méhbe juttatja be a doki a spermiumokat katéteren át. Ezután is 2órát kell feküdni azonnal! Utána lehet menni... "kifolyni" mindig is ki fog valamennyi de gondolj bele 1sejt is elég a terhességhez

Remélem tudtam segíteni 😉

2020. júl. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

1# nagyon szepen koszonom hogy fáradtak hogy válaszolj nekem!

Mit takar ez az inszemináció? És miért van rá szükség? Meg sosem halottam erről! Igen ebben igazad van! De mar hónapok óta mindent meg teszünk, de semmi! A menstrualciom folyton szivat! Késik napokat! Meg oersze a szervezeten is partner ebben! Aztan minden honapban pofára esés! Mar nagyon rosz! :(

2020. júl. 23. 14:12
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Először is egy alapos orvosi kivizsgálást javasolnék...nem tudom hány éves vagy és mióta próbálkoztok de 1 év sikertelenség után szokták javasolni, 35 felett pedig fél év után. Talán érdemes lenne feltölteni a vitamin háztartásodat is támogatásként, folsavat is lehetne szedni hetente pár szemet. Esetleg a méhpempő kúrának is utána olvashatsz. Több pozitív történetet is olvastam már. Szerintem nem kell egész éjjel a spermában tocsogva aludni. Ebben a témában is megoszlanak a vélemények, hogy meg lehet e azonnal törölkozni vagy érdemes fekve maradni egy kicsit. Amikor mi terveztük a férjemmel a terhességet akkor mindig vártam 5-10 percet, csak azután mentem a mosdóba. De millióan esnek úgy is teherbe, hogy azonnal mennek a mosdóba. Aminek be kellett jutni az addig bejutott. A tamponos verzió szerintem butaság.
2020. júl. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem amiatt nem esel teherbe, hogy kifolyik. Elélvez a párod és nagyon hamar felkerül oda ahova kell, másodpercek alatt, a nagy része meg kifolyik. Kb. 5 percet ha fekszel, már többet tettél, mint szükséges, nem kell tampon és mosakodhatsz is.
2020. júl. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A felkelésnek meg a tisztálkodásnak kb 1% köze van a fogantatáshoz. Én max annyit teszek, hogy még heverészünk kicsit, de nem ez fog számítani. Sem a póz, meg a babonák. MIn városi legenda. MIre te felkelsz, a kilövellő sperma pont eljut oda, ahova kell, a felesleg meg ki fog folyni
2020. júl. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem függ össze, hogy meddig maradsz fekve, mert a spermiumok, ha már bejutottak, fel is jutnak. Ha nem esel teherbe régóta, akor orvoshoz kell menni, nem még tovább fekve maradni.
2020. júl. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Millió oka lehet annak, hogy nem tudsz teherbe esni, az viszont, hogy mikor mész ki utána a fürdőszobába nincs közte. Egy év sikertelen próbálkozás után szokták az orvosi vizsgálatokat javasolni, meddőségi központban, nem sima nőgyógyásznál.

Az inszemináció az a lombikot megelőző beavatkozás, kevesebb terheléssel jár a szervezetnek és egyszerűbb annál.

Egyébként javaslom hogy szánj rá valamikor 1-2 óra guglizást a gyerekvállalás/teherbeesési problémák témakörére, látszik hogy nem volt fókuszban ez a dolog eddig az életedben, de nem árt ha tájékozódsz róla. (Próbáltam finoman fogalmazni.)

2020. júl. 24. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!