Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől késhet egy hetet? Még...

Mitől késhet egy hetet? Még nem teszteltem, mert nem merek. Mennyi az esélye hogy nem baba van a dolgban? Tüneteim: mellbimbó érzékenység, hányinger, mindjárt megjön érzés

Figyelt kérdés
2008. nov. 26. 06:21
 1/8 A kérdező kommentje:
Egyébként nagyon szeretnék babát csak félek hogy most sem sikerült, tudom a teszt megmutatná csak nem is tudom és mi van ha negatív akkor miért nem jön meg?
2008. nov. 26. 06:23
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nyugodtan vegyél egy tesztet,ha esetleg negatív,akkor is tudnod kell,hamarabb jutsz el orvoshoz.Egyébként tényleg sokminden miatt késhet,stressz,felfázás is lehet.Nem kell mindjárt a legrosszabbra gondolni.Ha egyébblént pontos a mensesed,szerintem bébi lesz a dologban:))
2008. nov. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia, vegyél gyorsan egy tesztet, mert biztiosan terhes vagy! Ha mégsem írd meg a címed, küldök egy doboz bonbont vigasztalásul. Én nem szoktam tévedni, 100%-ig biztos vagyok a terhességedben. Vedd meg hamar a tesztet és írd meg gyosan az öröteli eseményt.
2008. nov. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha késik egy hetet, úgy gondolom hogy meg kéne nőnie a bátorságnak. Vagy minden reggel azt nézed hogy megjött-e?

Ez így nem jó. Bizonyosodj meg. Bármi történjék is, a legrosszabb a bizonytalanság.

2008. nov. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sikerült + a teszt :)
2008. nov. 27. 12:02
 6/8 anonim ***** válasza:

Gratulálok!

Na végre bizonyos vagy benne!

Juhhuj!

2008. nov. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Vigyázz magadra!
2008. nov. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Látod?!Tényleg nem kellett volna félned.Gratulálok!!!
2008. nov. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!