Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet állandó mellfeszül...

Lilchan kérdése:

Mitől lehet állandó mellfeszülés és érzékenység?

Figyelt kérdés
Régebben csak menstruáció előtt feszült a mellem, az elmúlt hónapban viszont végig, és még most sem múlt el. Lehet terhesség? A mensim egy hete múlt el, olyan volt, mint máskor, talán kicsit kevesebb.
2011. nov. 4. 18:05
 1/2 anonim ***** válasza:

nekem is mindig szokott feszülni mensi előtt kb. 1 héttel, amíg meg nem jön addig.

Egy ideje meg alig akar elmúlni mensi után is, bár ekkor azért csillapodik a feszülés, de nem múlik el teljesen. Sokszor már félidőben elkezdi...

Nem vagyunk terhesek, én legalábbis...azért ritka, aki vérzik terhesen, 1000-ból 1-2 nő.


Valami hormon- elégtelenség, -zavar lehet.

2011. nov. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csak azért vagyok bizonytalan, mert egyik ismerősömnek 3 hónapig megvolt terhesen is, és semmi jel nem utalt arra, hogy terhes, pedig már volt 2 gyermeke. Köszönöm a válaszod.
2011. nov. 5. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!