Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valahol olvastam ma,hogy egy...

Valahol olvastam ma,hogy egy szűz nő teherbe esett kb.a pettingtől,de most komolyan?Én meg azon kattogok,hogy sikerült-e ez a hónap mert biztosan jókor voltunk együtt..

Figyelt kérdés
Mitől lehet ekkorra különbség? :(
2020. júl. 25. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
A kor. Minél fiatalabb valaki, annál könnyebben esik teherbe. Egy tizenéves szervezetét nem lehet összehasonlítani egy harmincaséval.
2020. júl. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

Én is ugyanezen kattogok...

Amikor meg nem akartam babát akkor meg azon kattogtam, hogy nehogy egy ujjtól legyek terhes.

Ez van, igazságtalan az élet.☹️

2020. júl. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Nem csak a kor. Amikor 20 évesen akartam gyereket, 6 évet vártunk rá. Utána 27, 29 és 30 évesen elsőre összejöttek a kicsik.
2020. júl. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%

Én is olvastam azt a cikket. Hiszi a piszi, őszintén. Kerítettek valahonnan egy állítólagos "nőgyógyászt", aki azt mondja, hogy nagyon ritkán előfordulhat ilyen és kész, elfogadjuk az egész dolog igazságtartalmát, de most nem azért, nem valószínűbb, hogy a kiscsaj hazudik? :D


Amúgy kitartást lányok, akik próbálkoztok, nektek is össze fog jönni idővel :)

2020. júl. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%

Az első gyerekre 2 évet vártunk. A másodikra másfelet.

De! Tuti biztos vagyok benne, hogy ketteskét úgy hoztuk össze, hogy a férjemnek nem jött össze az orgazmus jó helyen, és utána nemes egyszerűséggel felkentem magamnak a cuccot kézzel.

Mondjuk akárhányszor elmeséltem ezt itt, mindig le lettem pontozva gyökkettőre. :) Szóval nem értem, mi olyan hihetetlen ezen a sztorin. :)

2020. júl. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem passzoltok össze a pároddal.


Az én nem tervezett gyerekem egy együttléttől lett úgy, hogy az apja el sem tudott élvezni, én meg lejárt fogamzásgàtlót szedtem.


Más korunkbeli(huszonéves) pár meg 2 éve folyamatosan igyekszik, szednek mindent és semmi.

2020. júl. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsonak lehet igaza.

A parom es a volt parja 5 eve probalkoztak, a csaj raadasul korhazban dolgozott es informalt is volt szedett is ra bogyot. Kivizsgaltak is hogy semmi baja.


Aztan velem egy ev utan sikerult ugy hogy igazabol probaltunk figyelni arra hogy meg ne legyen..


Persze boldogak vagyunk ☺️

2020. dec. 30. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!