Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit ne fogyasszunk, ha teherbe...

Mit ne fogyasszunk, ha teherbe akarunk esni?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, hogy vannak olyan ételek-italok, amik gátolják vagy legalábbis akadályozzák a teherbe esést. Most akkor mit nem szabad enni-inni? Az alkohol ok. Ezen kívül még vmi?
2010. aug. 3. 16:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Van egy könyv, abban le van írva,még nem tudtam megszerezni. De pl a cukorborsó nem jó.

Fern R. Egészséges táplálkozással a gyermekáldásért.

Az a könyv címe.

2010. aug. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Édesítő (ezt ki tudod váltani Steviával), cukorborsó, sok hús, máj (belsőségek), c vitamin készítmény (gyümiből kell pótolni), gyömbér,lágysajtok, rebarbara, káposzta, fehérrépa, bazsalikom, torma, tárkony, kamilla, ginko biloba, aszalt gyümölcsök. Ezeket egy könyvből gyűjtöttem össze neked. Amit viszont sokat egyél: fokhagyma, lakozmentes tej, szója, kelbimbó, brokkoli, spenót, paradicsom, citrusfélék, spárga, búzacsíra, teljes kiőrlésű gabona. Párodnak: C-vitamin (neki lehet tablettában), spenót, fokhagyma, tökmag, mandula, dió, szezámolaj, búzacsíra, paradicsom, brokkoli, kínai kel, karfiol.
2010. aug. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!