Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esett mar vki ugy teherbe h...

Esett mar vki ugy teherbe h ovszerrel vedekezet/tek?

Figyelt kérdés
2011. nov. 4. 03:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Én 5 éve mióta elkezdtem szexuális életet élni csak óvszert használunk. Durex/ Lifestyles. Szerencsére soha egyikkel se volt probléma, nem szakadtak ki.


A lényeg annyi, hogy tényleg úgy kell használni ahogy elő van írva, és a végén én mindig ellenőrzöm amennyire lehet persze ilyen esetben, hogy nem-e történt baleset. :)

2011. nov. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lehetteherbe esni.

Amúgy 4-5 éve kint ültem a nőgyógyász elött(tini ambulancián)és a dokinő üvöltözött a lánnyal :Hogy ovszerrel védekezik felelőtlen,írasson gyógyszert az óvszer szarra se jó.Szegény lány sírva jött ki.:-(

2011. nov. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Végülis olyan nincs ami 100% véd, de a dokinak nincs igaza, hiszen rengeteg olyat lehetett már hallani, akik gyógyszer mellett estek teherbe.


Ha biztosra akarsz menni akkor gyógyszer + óvszer. :) De ez így nem olcsó mulatság, főleg ha olyan fiatalokról van szó akiknek még keresete sincs.

2011. nov. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, én már estem teherbe óvszer használata mellett. Szülés után óvszert használtunk, nem akartunk gyógyszert, mert szerettünk volna később még egy babát. Minden alkalommal használtuk az óvszert, de egyszer kifogtunk egy selejteset, egy kiskatona kiszökött. Nem volt látványosan szétszakadva az óvszer, sőt egyáltalán nem vettük észre....
2011. nov. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat. En is igy vagyok vele a parommal, miota egyutt vagyunk csak ovszerrel vedekezunk es ugy szinten elenorizzuk h nem e hibas. De ugyszinten ahogy az utolso hozzaszolo irja, tortent 1 kis baleset es 11 hetes terhesseg lett belole :)
2011. nov. 4. 16:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Gratulálok a kis balesethez. :) Felnevelitek a babát vagy még fiatalok vagytok hozzá?
2011. nov. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
neveljuk :) en mar 27, parom 33, szoval mar ott vagyunk a korba :)
2011. nov. 4. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!