Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció késése esetén...

Menstruáció késése esetén mikor érdemes tesztelni?

Figyelt kérdés
1-2 nap késésnél még nem szeretnék, mert tartanék attól, hogy mégis megjön. Vagy ez alaptalan félelem? Ti mikor teszteltetek?
2020. júl. 27. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnél, 1 nap késésnél.

Pozitív lett, de kémiai volt.


A másodiknál, 5 nap késésnél, de utána még vagy 10 előttem kétnaponta, mert féltem, hogy kémiai lesz megint. De ő, velünk maradt.


A harmadiknál, 2 hét késésnél.

2020. júl. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Akkor már nyugodtan tesztelhetsz, a türelmetlenek előtte is megteszik. Ettől függetlenül még lehet, hogy negatív lesz, és csak késik.
2020. júl. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

Én mindig a napján teszteltem. Érzékeny teszttel ki is mutatta a pozitív eredményt. Gyengével nekem kellett a nemvárt után 3-4 nap.

Ez függ az ovulációdtól. Ha nem valami extrém napon volt, akkor általában már napján van eredmény.

2020. júl. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen, eredmény már biztos lenne ha terhes lennék, de olyan minimális késés van még, hogy azon kattognék,hogy mivan ha reggelre megjön. Akkor már jobb nem tudni, hogy pozitív lett volna. De gondolom az csak félelem mert bármikor megtörténhet.
2020. júl. 27. 16:36
 5/6 anonim ***** válasza:
80%

Én a pozitív teszt után 10 hétig árgus szemmel figyeltem pisiléskor a WC papírt.. :(

Sajnos csak idővel lesz biztos, hogy igen, hosszútávon várandós a nő.

2020. júl. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyet értek az 5össel, én az első trimeszterben, ha éreztem, hogy kicsit nedves odalent valami, rögtön futottam a legközelebbi WC-re, hogy meg tudjam nézni, hogy nem-e vérzek. Sőt a pozitív tesztem utáni első napok voltak még talán a legnyugodtabbak.

Én a helyedben tesztelnék, mert már ki kéne mutatnia a tesztnek és akkor legalább ez a bizonytalanság megszünne, de ha te még várni szeretnél a teszttel, akkor várj. :)

2020. júl. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!