Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reménykedésre adhat okot ez a...

Reménykedésre adhat okot ez a teszt?

Figyelt kérdés

1 hete és 1 napja késik a menstruációm. Csináltam tesztet múlt hétfőn, illetve múlt szombaton, de azok negatívak lettek. Ezt ma délután csináltam. Úgy gondolom későn foganhatott. Szerintetek reménykedhetek?

[link]


2020. júl. 27. 21:13
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket. Egy ennyire halvány teszttel még semmit nem látna az orvos sajnos. De a férjem unszolására fogok majd még tesztet csinálni, ha elmúlt a vérzésem.
2020. júl. 29. 07:16
 22/28 anonim ***** válasza:
36%

Kerdezo is azt irja hogy halvany, en csak azt mondom igazad volt, nem erdekel ki hol vetelt el. Amúgy sem elveteles az, hogy nem termekenyulsz meg, ket kulon fogalom.


A kommentelonek meg annyit, hogy en nem tudok kommentet torolni, moderator torolte, biztos nem megfelelo szavakat hasznalt, en csak most olvasom, tehat nem is en jelentettem, viszont a tobbieket jelentettem. Es sajnalom, hogy ilyen szegeny az eletetek, hogy jelentettetek a kommentem es ezert toroltek, szvl ujra leirom, ennyit a lepontozasrol, igazam volt, rotty :) :*

2020. júl. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
17%
Igazam*
2020. júl. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
53%

"A kommentelonek meg annyit, hogy en nem tudok kommentet torolni"


És olvasni tudsz? Azt írtam, hogy töröltetted. Magyarul jelentetted moderátornak, mert nem tetszett, hogy valaki leírta a véleményét.

2020. júl. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
12%

24. Uhh most jol meg kaptam. Ember vagyok, hibaztam, felre olvastam. Veled meg soha nem tortent ilyen:) te kis senkihazi. Ettol meg igazam volt es kuss a neved.

Es mint irtam nem is jelentettem, szoval megnagyobb kuss a neved.

2020. júl. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
53%
Mondom én, hogy kb 15 éves keménykedő unatkozó tini. 🙂 Cuki a stílusod, de ne aggódj majd kinövöd.
2020. júl. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
10%
23 vagyok epp szarok es raerek a hulyesegedre. Olyan munkam van hogy havi 350et minimum hazaviszek es semmi dolgom :) ennyit rolad. Nem cuki, nem unatkozo, csak egy csicska vagy.
2020. júl. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
72%
Eszméletlenül aranyosan tudsz vetíteni! 😀 Köszi a mai szórakoztatást.
2020. júl. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!