Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Naiv vagyok, hogy még reményke...

Naiv vagyok, hogy még reménykedek? 3 napja késik, de a teszt negatív lett.

Figyelt kérdés

Mindig pontos a mensim, a legutolsó május 27-én volt. Kedden (nem) kellett volna megjönnie, és tök örültem neki, hogy nem is jött. Gondoltam türelmes leszek, és várok még pár napot, szóval ma este teszteltem. Tudom, hogy reggeli vizeletből kellene (bár 3 órával azelőtt, hogy teszteltem, nem mentem mosdóba, ez elvileg koncentráltabbá teszi), meg azt is tudom, hogy még egész korán vagyok hogy kimutassa, de annyi sok élménybeszámolót olvasni, hogy a nemvárt napján már kimutatja, valakinek még az előtt is, hogy reménykedtem na. Ha továbbra sem jön meg, szombaton csinálok még egy tesztet, de szerintetek van még értelme reménykednem?

Január óta próbálkozunk, papíron minden rendben, de valamiért mégse jön össze, és én már kezdek kicsit türelmetlen (meg szomorú) lenni.


Köszönöm a válaszokat!


2019. jún. 27. 18:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem jön meg, van remény. Ennél pontosabbat nem lehet erre írni.
2019. jún. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
23%
Igen, naív vagy.
2019. jún. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!