Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A vasectomia-nak lehet látni...

A vasectomia-nak lehet látni a nyomát?

Figyelt kérdés
A barátommal 1,5 éve vagyunk együtt, és sosem védekeztünk még. Eddig nem sikerült teherbe esnem, de volt egy kis hormonális problémám amit a nőgyógyásszal helyre is hoztunk. Feltűnt hogy a barátom soha nem aggódik hogy terhes leszek e vagy sem, és most hogy úgy néz ki az vagyok,(teljesen biztosan csak 15.-én tudjuk meg) állítja, hogy biztosan nem. Állítása szerint neki lehet gyereke, és nem esett át vasectomián. Én nézegettem a heget hátha találok és találtam valami vonal szerűt a heréjénél, de nem kimondottan heg. Létezik hogy vasectómiája volt? Annak látszik a nyoma?? Ha igen, akkor hol?
2010. aug. 3. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:
25%
2-a van, honnan veszed, hogy terhes vagy? Most lehet gyereke vagy nem????
2010. aug. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Minden férfinak van heg a zacsiján hosszában. Ha ez a zacsi tövénél volt akkor elképzelhető mert ott szokták műteni.
2010. aug. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nos én átestem ezen már. Kétoldat szoktak bemetszést ejteni kb max 1,5cm .nekem személy szerint a jobboldali alig látszik még én is meg kell alaposan nézzem hogy megkapjam viszont a baloldali bemetszés az jobban látszik.De aki nem-tudja az azt hiheti hogy a herezacskó normál barázdái.Viszont vannak olyan eljárások is ami metszés nélkül végeznek .hazánkba nagyon ritka.(még) s korhoz van kötve ...(de ez nem szabályszerű :P)
2016. nov. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!