Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kivel volt ilyen? A tesztem...

Kivel volt ilyen? A tesztem (One Step) 10 percen belül halvány pozitívat mutatott, azután eltűnt és nyomát sem látni. Ezt hogyan kell értelmezni?

Figyelt kérdés

13. napom volt a PÉ után, kisebb tünetek vannak mint pl hasszurkálás, sötétebb mellbimbóudvar, fáradékonyság, haspuffadás, mintha egy görögdinnye lenne a hasamban. Mit gondoltok?

Nem akarom görcsösen tudni, csak kíváncsiságból kérdezem, előbb-utóbb úgyis kiderül, hogy mi van. Köszönöm!


2010. febr. 1. 09:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

A One Step teszt már engem is becsapott nemegyszer,ugyanígy,mint nálad megjelent a csík aztán eltűnt:S

Én azt javasolnám,hogy vegyél egy megbízhatóbb tesztet,mondjuk Gabriel-t,Gravi hcg-t és holnap reggeli első pisivel tesztelj újra.

Egyébként ne ijedj meg ha negatív,nekem kimaradt mensi utáni 3 napon lett a teszt pozitív.

2010. febr. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Ilyet még nem láttam, hogy egy teszt így működött volna!

2010. febr. 1. 11:27
 3/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok,szívesen segítettem,ugye megírod az eredményt? :)

Megy a drukk!

2010. febr. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!:)

Lehet, hogy várok pár napot a teszteléssel, a biztonság kedvéért. Mindenképp megírom, mi a helyzet. Most úgy érzem, hogy baba van a dologban, mert eddig a PÉ utáni időszakaim teljesen mások voltak (cicifeszülés PÉ-től kezdve pl, most nincs), magas maradhatott a prolaktin szintem a szoptatás befejezése óta. Barátcserjét szedtem, ez volt a második hónap és most teát is ittam.

2010. febr. 1. 11:59
 5/9 A kérdező kommentje:
Ht az a helyzet, hogy ma 36,7 volt a hőm, és most este megjött, úgy tűnik...:(
2010. febr. 2. 19:12
 6/9 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom,ne keseredj el,talán majd most:)
2010. febr. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

[link]


Egy pozitív One Step teszt így néz ki!


Nekem 6 nap késéssel lett ilyen,most már 5+3 hetes kismama vagyok:)

2010. febr. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Gratulálok!
2010. febr. 7. 20:20
 9/9 anonim ***** válasza:
Igazán köszönöm:)
2010. febr. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!