Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség jele? Kezdek parázni.

Terhesség jele? Kezdek parázni.

Figyelt kérdés
Most zuhanyzásnál vettem észre,hogy a bal mellbimbóm fáj hogyha hozzérek...maga a mellem nem,semmi változás nincs rajta...mensi miatt lehet vagy terhesség?28-án kellett volna megjönnie...15 éves vagyok nemrég veszitettem el a szüzességem,azt is hallottam hogy ilyenkor kimaradhat a mensi..
2010. aug. 3. 21:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Csinálj egy tesztet, már nem muszáj reggeli vizeletből, mert jópár napja meg kellett volna jönnie, de azért a biztos a reggeli pisi. Lehet, hogy csak túlaggódod, azért nem jött meg. Majd írj mi lett.
2010. aug. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Vegyél egy terhességi tesztet és reggeli első vizeletből csináld meg. Már ki fogja mutatni, ha terhes lennél...
2010. aug. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

valószinű hogy az lesz S:

de nem tudom lehet e,használtunk óvszert,nem szakadt ki,nem bennem ment el....áá,de biztos ami biztos csinálok tesztet

2010. aug. 3. 22:02
 4/12 A kérdező kommentje:
amugy köszi a válaszokat,lehet még írni (:
2010. aug. 3. 22:17
 5/12 anonim ***** válasza:
hát ha védekeztetek, és nem szakadt ki az óvszer, akkor nem hinném, hogy terhes lennél. de ha most veszítetted el a szüzességed, az bekavar a hormonoknak, vagyis az első együttlét. nincs kizárva, hogy amiatt késik. azt tanácsolom, vegyél egy tesztet, csináld meg, ha neg. akkor várj még pár napot, s ha akkor se jön meg, irány egy doki, mert komolyabb bajok is lehetnek.
2010. aug. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
tesztet biztos veszek pár napon belül...legalábbis amint el tudok menni a gógyszertárba.IGazából nekem sosem jön meg pontosan pedig már 2 éve menstruálok de van mikor kimarad van mikor két hetet késik S:
2010. aug. 3. 22:34
 7/12 anonim ***** válasza:
akkor meg nyugi... ha szokott késni, akkor ez lehet az oka, de ezt meg lehet oldani, ha már két éve menstruálsz, még nem állt be rendesen... tudom sokan vannak itt akik gyógyszerellenesek, de egy nőgyógyászt azért keress meg, h vizsgáljon meg, nincs-e komolyabb baj...
2010. aug. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát már nagyon úgy érzem h tablettát fogok szedni mert ez nagyon stresszes hogy minden hónapban izgulok hogxy mikor jön már meg,terhes vagyok e.Semmi más tünetem nincs most,csak a mellbimbóim (mostmár mind2) alja fáj hogyha jozzáérek...nincs hányingerem nem szédülök nemakarok folyton enni nem érzek szagokat nem híztam...nagyon remélem hogy a terhességnek nincs esélye...
2010. aug. 3. 22:46
 9/12 anonim ***** válasza:
jól ellevelezgetünk itt kettecskén. szóval, a menstruáció előtti tünetek is hasonlítanak a terhesség tüneteihez. ne aggódj, nem vagy terhes, egyszerűen késik, de ha tovább aggódsz, akkor még később fog megjönni. ha lenyugszol egy kicsit, meglátod megjön. én is bogyót szedek, de megsúgom, így is aggódgatok:P de legalább szinte percrepontosan jön meg, ha egy napot késik, akkor már kétségbe vagyok esve, tehát megértem a helyzeted, de nyugi, s megjön... ne aggódj, és a gyógyszer ilyen esetben jó választás.
2010. aug. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

háát elvagyunk ketten : D

köszi a megnyugtatást...megpróbálok lenyugodni mert így átgondolva ezt az egészet,elég lehetetlenül hangzik h terhes legyek S:S: (najo ezt lekopogom >.<'')...megbeszélem anyával h szedjek bogyót,szerintem ő is jobban jár vele : DD.

2010. aug. 3. 23:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!