Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 17.dpo-n nem túl halvány ez a...

17.dpo-n nem túl halvány ez a teszt? Elvileg középidőben volt a peteérésem ovuteszt és hőmérő alapján.

Figyelt kérdés

[link]

Ez egy medilab teszt.


Tegnap reggel a gabriel tesztem olyan halvány lett,hogy csak én láttam a 2.csíkot ha forgattam a tesztet. Pedig elvileg az jobb minőségű nem?


2020. aug. 4. 06:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Elég halványka, de pozitív. Vegyél egy jobb tesztet szerintem, vizeletsugarasat.
2020. aug. 4. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Vegyèl valami normális tesztet, Facelle, Predictor. Ha azok is ilyen halványak lesznek, az nem biztató, de simàn lehet, hogy a tesztjeid rossz minőségűek.
2020. aug. 4. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Wonderwomen ***** válasza:
59%

Halvány, de egyértelmű pozitív. 😍 25-ös ez a teszt?

Próbáld ki a Facelle-t, az elég érzékeny és olcsóbb, mint a Predictor. Drukkolok! 🍀

2020. aug. 4. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hát, ez elég haloványka. Hacsak nem később fogant/ágyazódott be, egy 25-ösnek is azért erősebbnek kéne lenni. De mondjuk ebben a melegben simán lehet, hogy rengeteget iszol. X-epil, facelle-t próbálnék, annak le kell ugrania.
2020. aug. 4. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Tudjátok,az a legrosszabb az egészben,hogy az orvosok aztmondták,hogy PCOS miatt már csak műtéti ciszta eltávolító műtéttel lehet babánk. Van egy 6 éves kislányunk egyébként és én már nem akartam műtéteket,akkor sem ha rutin... 5.5 éve nem védekezünk,soha nem volt hasonló tesztem sem ez idő alatt,sosem fogant meg. Viszont fél éve napra pontosan 30 napos a ciklusom,gondolom a peteérésem is helyreállhatott. Szóval a legrosszabb,h most úgy néz ki,hogy összejött,de lehet hogy nem is marad velünk :(


A gyógyszertárban csak ez volt,illetve egy illi nevű,azt is megcsináltam,az is ugyanilyen csíkos. Ma elmegyek a rossmannba és veszek facelle tesztet. Az is baj,hogy nagyon ideges vagyok most ez miatt.

Köszönöm,hogy írtatok.



13.dpo-n is csináltam egyébként egy ugyanilyen ha ez számít,az teljesen hómező volt.


Nem szoktam mindig tesztelni,sőt...de most 9.dpo-n majdnem leszakadt a derekam és egész nap nagyon fájt,szúrkált a méhem,barnáztam. Beágyazódásra gondoltam,mert ilyen előtte sosem volt.

De ha az tényleg beágyazódás volt,akkor is erősebbnek kellene lennie a tesztnek igaz?

2020. aug. 4. 07:25
 6/15 anonim ***** válasza:

Ha a 13.-on nem volt rajta semmi, akkor ne idegeskedj ennyire. A dinamika a fontos, nem pedig az, hogy másnak milyen a tesztje :-) Nekem már a 11. napon halvány pozitív volt (ennél halványabb, éppen látható), öt nappal később azért már jól látható.


Drukkolok, szerintem ne idegeld magad, ha egyébként erősödik, az a lényeg! :)

2020. aug. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A 17.dpo az mennyire biztos?Nekem pld ilyen pozitív volt a tesztem a 16.dpo kellett egy hét mire azonos erősségű lett a két csík.De azt tudtam hogy később fogant.
2020. aug. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nézz egyet Predictorral, ezek a tesztek alapból gyengébbek. Nagyon drukkolok!
2020. aug. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Egyetértek a 6. Válaszolóval. A tesztek erősödő tendenciája a fontosabb.

Nekem az egyik terhességemet már a 10. dpo-n kimutatta a Facelle, a másikat csak a 15. dpo-n. Sajnos vetélés lett mindkettő vége.

A vizsgálatok után most próbálkozunk először, és ismét Facelle tesztet veszek majd.

Semmiképpen ne idegeskedj, bár tudom, könnyű ezt mondani.

Nagyon drukkolok én is! :)

2020. aug. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ennél csak halványabb tesztjeim voltak. Vettem utána egy digitális tesztet, az erősitette meg ,hogy terhes vagyok. Lassan 4 évesen itt bolondozik mellettem. Nem mindig az erőssége a mérvadó. Drukkolok
2020. aug. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!