Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A menstruáció előtti 4-5...

A menstruáció előtti 4-5 napon teherbe lehet esni?

Figyelt kérdés

A menstruációmat 28-ra vártam, ami 27-én enyhe pecsételés formájában jelentkezett. Nagyon minimális, barnás folyásom volt max. 3 napig, előfordult hogy fél napig semmi sem jött és éjszaka sem, majd elmúlt.Egyébként nekem bő menstruációm van mindig. A melleim elkezdtek fájni, mintha mirígyesebbek lennének. A hasam néha fájdogál, szúrkál.

A párommal 23.-átol voltunk együtt, 32 naposak a ciklusaim.

Ha már csinálnék egy tesztet, az hamar lenne? Vagy felesleges tesztet csinálnom?


2020. aug. 4. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bármikor teherbe lehet esni, csak nem mindig ugyanakkora a valószínűsége. En az időpont alapján azt mondanám, nem vagy terhes, de az, hogy ilyen fura volt a menstruaciod, megér egy tesztet. Szerintem vegyél valami érzékeny tesztet.
2020. aug. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
A teherbeesésre mindig van esély, ha minimális akkor is. Az nem gond ha pár hét múlva csinálsz egy tesztet, vannak olyan nők akiknek a terhesség alatt a legelső pár hónapban is megjön a menstruációjuk.
2020. aug. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
4x sikerült akkor, amikor meg kellett volna jönnie. 😄 Várt babák voltak, de azt megtanultam belőle, hogy az én össze-vissza ciklusommal bármikor terhes lehetek, ha nem figyelek.
2020. aug. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
Ehhez nagyon rendszertelen, össze-vissza csúszkáló ovulációk kellenek.
2020. aug. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Mi történt?
2020. aug. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!