Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » December 27én kellene megjönni...

December 27én kellene megjönnie a menstruációmnak. Ha előtte 2-3 nappal kezdünk bele a baba projektbe akkor van esély a teherbe esésre? Vagy ez ritka? És ha a peteérés előtti napokban vagyunk együtt, akkor tényleg több esély lehet egy kislány babára?

Figyelt kérdés

Persze az a lényeg, hogy egészséges legyen és minden rendben legyen vele.

De ha választhatnék akkor kislányt szeretnék elsősorban. És ilyen "tippeket" hallottam, hogy peteérés előtti napokban lány, míg peteéréskor és az utána lévő pár napban pedig kisfiúra van nagyobb esély.


2015. dec. 18. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Most lehet, h én értek félre valamit, de ha dec. 27-én kellene megjönnie, akkor előtte 2-3 nappal nincs peteérésed, sőt, ha 28 naposak a ciklusaid, akkor a decemberi fogantatásról nagy eséllyel lecsúsztál
2015. dec. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nagy a baj :) gyerekvállalás előtt illene megismerni a testedet!

peteérésed nem a menstruációkor van, hanem a két mesi között. ez egy folyamat... ha 28 naposak a ciklusaid, akkor általában mensi első napjától számított 14. napon van peteérés. szóval nem, mensi előtt 2-3 nappal elég esélytelen a babaproject...

2015. dec. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy mikor van peteérésem, bocsánat, én tettem fel hülyén a kérdést. :)

A párommal most szeretnénk belekezdeni a baba projektbe, és ő külföldről, karácsonyra jön haza, nekem viszont 27-én elvileg megjön.

És ezért kérdeztem, hogy menstruáció előtt mennyi az esély a teherbe esésre? De gondolom ritka az ilyen eset. A peteérésem már csak januárban lesz, azt csak a kislány baba dolog miatt kérdeztem. Hogy ki mit hallott erről vagy tapasztalt, hogy a peteérés előtti napokban nagyobb esély lehet-e kislányra. :)

2015. dec. 18. 16:56
 4/5 anonim ***** válasza:

akkor én kérek bocsánatot. mensi előtt nincs esély a babára, hacsak nincs egy extrém peteérésed vagy nagyon kusza a ciklusod és annyira elcsúszik. tehát nagyon nagyon minimális esély lehet, de azért ne éld bele még magad.


és igen, ez így van tudományosan, hogy a lányok hosszabban életképesek a fiúk meg gyorsak. ez tény, ezzel lehet játszani. a lányok 5 napig is életképesek lehetnek, míg a fiúk csak 1-2 napig. ezért nagyobb az esély ha peteérés előtti napokban van szex. mert a lányok még ott várhatnak a tüszőrepedésre. viszont a fiúk meg gyorsabbak, így peteéréskor nekik van több esélyük. de ez ugyanúgy az életen múlik, attól, hogy ezek tények, attól még a lányok is esélyesek peteéréskor, petérés előtti napokban pedig ugyanúgy kisebb az esély fogantatásra :)

2015. dec. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!!
2015. dec. 18. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!