Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Leszbikus pároknak gyermek...

Leszbikus pároknak gyermek vállalás?

Figyelt kérdés

Én és a párom szeretnénk babát. (Nő, nő).

Mesterséges megtermékenyítés nem lehetséges csak olyanoknak akiknek nem sikerült a baba.

Vagy ez csak csupán pénz kérdése? Az örökbefogadás nehéz és sok idő. Idővel szeretnénk azt is de először saját babát.

Valakinek esetleg van valami ötlete, segítsége?

Elég sok dolgot tudok erről a témáról én csak a véleményeteket kérem, és hogy hátha tudtok e valami megoldást.



2020. aug. 4. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én egy támogató orvost keresnék első körben. Nem elfogadót, hanem támogatót. Aki segít átlátni a rendszert, a kiskapukat, buktatókat. Egy külső laikus szerintem, főleg, ha nem is érintett ilyen területen, nem fogja tudni a megfelelő válaszokat. Sajnálom, hogy nehezített lesz, de drukkolok nektek, hogy meg legyen a megoldás!
2020. aug. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Lombik bébi program esetleg, egy barátnőm ismerősének az bejött (nincs párja, nem eshet teherbe természetesen, de szeretett volna babát).

A szabályait nem tudom, de hátha segít esetleg ez.

2020. aug. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
10%

2es

Leszbikus pároknak nem lehetséges a lombik bébi program.

2020. aug. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Viccen kívül, szerintem kérjetek meg egy megbízható férfi barátot, hogy adjon spermát. (Nyilván nem szexuális aktus során) Pont ma gondolkodtam ezen, szerintem ez a legjárhatóbb út.
2020. aug. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%
Magánúton a mesterséges megtermékenyítés simán mehet. Csak nem lesz túl olcsó. Vagy elintézitek természetes módon, van olyan aki olcsóbban vállalja.
2020. aug. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
24%
Fekudj le egy pasival...
2020. aug. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!