Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Progeszteron magas, mit jelent?

Progeszteron magas, mit jelent?

Figyelt kérdés

Laboreredményekben segítenétek?

Ciklus 3. napján FSH 8,0 (Ref.2,5-10,2) LH 4,8 (1,9-12,5) Prolaktin 15,0 (2,8-29,9) Progeszteron 1,81 (0,15-1,40)


Ez a progeszteron redmény nem jó?


2010. aug. 4. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem gáz még. Nem vagyok orvos, de lehet, hogy egészen egyszerűen csak lassan ürült ki a szervezetedből. Én nem izgulnék nagyon, főleg mert nem nagy az eltérés. Azt mondják, peteérés után kell 20 fölé mennie, az a jó, egészen talán 400-ig, de ebben az értékben nem vagyok biztos.
2010. aug. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Ezt én is szeretném tudni.

Nekem a 3. napi vérvételből:

progeszteron 1.6 nmol/l referencia tart.:0,3-0,95 nmol/l

21. napi vérvétel: 62,2 nmol/l és a referencia tart.:4,6-50,6, de ezen nem aggódok annyira, mint a 3. napi eredménye miatt.

Az orvos azt mondta,hogy ezek az eredmények jók a teherbeeséshez. De mégsem sikerül már több, mint 2 éve. Mással elvileg rendben vagyunk.

2010. aug. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nézd meg ezt a táblázatot, itt nagyon jól le vannak írva a hormonértékek. Nekem sokat segített.

[link]

2010. aug. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


A menstuációkor mikor szokott leesni a hőd? Előtte, közben vagy utána? Azt mondják, ha a progreszteron lassan ürül ki, a hőmérséklet is lassan ill. csak a mensi vége felé csökken.

2010. aug. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem mérem a hőmet. Egy hónapot mértem 1 évvel ezelőtt, abban a hónapban teherbeestem, de elment a baba. Útólag a görbén az is látszódott mikor volt a mélyzuhanás. Mikor halt el. Annyira rossz érzéseket keltett bennem, hogy nem hőmérőzök.
2010. aug. 13. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!