Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Alacsony progeszteron mellett,...

Alacsony progeszteron mellett, magas ösztrogén és LH? Hasonló helyzetben esetleg valaki? Mi volt az oka? Sokáig kellett kezelni, sokat vártatok babára?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem vagytok orvosok, csak úgy elkeseredtem, és még a héten lesz 2 UH, meg talán még egy vérvétel, és gondoltam hátha járt valaki hasonló cipőben.
2011. jan. 17. 21:43
 1/4 Manka68 ***** válasza:

Ha még a ciklusod első felében vagy, esetleg peteérés előtt pár nappal, akkor nincs semmi gáz, a progeszteron ovu után ugrik meg, onnan tudják, hogy volt. Az LH lehet attól magas, hogy közeledik az ovud. :-)

Nincs semmi vész. :-)

2011. jan. 18. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Sajnos ez a 21.napi vérvétel eredménye. Még a 3. napin is magasabb volt mint most.PCOS gyanús vagyok, de még vizsgálgatnak. Nagyon el vagyok keseredve, mert így még biztos sokat kell várni a babára, pedig már 1,5 éve várjuk.

Köszönöm, hogy válaszoltál!

2011. jan. 18. 14:52
 3/4 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Nem, nem biztos, hogy sokat kell várni!!

És legalább már tudod, mi a gond!! Ez jó!!!


Kérj egy terheléses cukor és inzulin vizsgálatot, általában a PCOS-t cukoranyagcsere zavar okozza! De úgy tudom, ezt csak endokrinológus kérheti! sima terheléses cukrot kérhet a nődoki is, de az nem elég!

Valószínűleg, ha megemlíted ezt neki, legyint, és azt mondja, nem hisz benne! Mert le vannak maradva pár évvel-évtizeddel!!

Viszont akár hisznek benne a nődokik, akár nem, meggyógyítja a PCO-t, ha cukorgyógyszert adnak rá, persze diétázni is kell mellé!

De az ország legjobb meddőségi centrumában már nagyon is hisznek benne!!

És azt gondolom, ez azért számít valamit!

Ha a dokid fogamzásgátlót emleget, keress másikat!

Nekem magánlaborban pár ezer forintért megcsinálták, ha nem akarsz sokáig várni, tudom neked is javasolni!

Ne keseredj el! Semmi okod rá!

Pajzsmirigyedet (TSH-t)nézték? Mennyi volt az értéke? Mit mondott rá a doki?

2011. jan. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Most váltottam orvost, és küldeni akar terhelésesre is és gondolom ha abból olyasmit lát akkor rögtön tovább is küld. Nagyon jól esnek a szavaid és kicsit lelket is öntöttek belém. Tudom hogy nem szabad elkeseredni, csak hát néha nem tud az ember parancsolni az érzéseinek.

Nagyon hálás vagyok amiért válaszoltál és érdeklődsz.

Legyen szép napod!

Egyébként azt már régebben nézték és 2, valamennyi volt, azt mondták nem gond, de tudom, hogy 1 körülinek kellene lennie...vagyis az lenne az optimális.

2011. jan. 19. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!