Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezek a terhesseg jelei?

Ezek a terhesseg jelei?

Figyelt kérdés

Az utolsó együttlétem a barátommal július 6-n volt, óvszerrel védekeztünk ( amivel semmi baj nem tortent, nem lyukadt ki), illetve el sem ment mert nagyon faradt volt.

Az utolso menzeszem julius 2-n jott meg es 5en mult el, igy meg az egyuttletunk az ovulaciom kozeleben sem volt.

Halalfelelmem van ha esetleg terhes lennek, ez a honapom eleg steesszes volt, es mivel mar napok ota kesik se aludni se enni nem tudok.

Amit tapasztalok az utobbi harom napban:

-premenstruacios gorcsok

-erosebb etvagy

-faradekonysag

- szornyu hangulat ( ideges vagyok, ingerult, sokat sirok)


Minden reggel imadkozok,hogy megjojjon. Ha a teszt negativ lesz holnap, akkor mit tehetnek ,hogy megjojjon? Szornyen erzem magam, nem allok keszen egy gyerekre es a legrosszabb, hogy nincs senki akivel ezeket az aggalyaim megoszthassam .

A ciklusaim hosszabbak az atlagosnal , altLaban 30-35 nap szokott lenni, ez a 36. Napom , azaz mar lehet egy hete is kesik.


2020. aug. 6. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha stresszelsz,csak tovább késik. Csinálj egy tesztet,ha negatív,próbálj megnyugodni
2020. aug. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Wonderwomen ***** válasza:
100%
Stressz miatt késik. Magnézium jó az idegekre, próbálj lazítani, sport is segíthet.
2020. aug. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj tesztet, az szokott segíteni. Nálam, amikor nagyon bestresszeltem, ahogy megcsináltam a tesztet és negatív lett, szó szerint pár órára rá megjött.
2020. aug. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Terhes biztosan nem vagy, legalabbis abbol az együttlétből tuti nem!
2020. aug. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Gumival és még csak el sem ment benned, mégis hogy lennél terhes? Ráadásul még az időzítés is rosszkor volt... azért ez már a lehetetlen kategóriát súrolja. Sajnos mi nők elég vacakul vagyunk összerakva, elég egy kósza gondolat és már minden féle tüneteket produkálunk. Nekem pl több évig mikor bejött a nyár elmaradt egy mensim. Szó szerint még az időjárás is közbeszól. Júli 6 óta meg már egy hónap eltelt. Ha negatív, akkor biztos lehetsz, hogy nincs baj.


Minden jót és legyél annyira felnőtt, hogy nem idegeled magad halálra egy amúgy lehetetlen terhesség gondolatával.


Az, hogy stresszelsz rajta nem fog segíteni. Kellően védekeztetek, így nincs mitől aggódnod. Késni meg sajnos akármitől késhet, de, hogy megnyugodj, lőjj el egy tesztet, mert, ha akkor teherbe estél (ami lehetetlen) akkor már vígan kimutatja a teszt.


Konkrétan ovu után 14, legkésőbb 16. napon.

2020. aug. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezek már a totalis bekattanás jelei inkább.
2020. aug. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, tegnap picit megnyugodtam és én is biologiailag lehetetlennek tartom a teherbeesest. Hamarosan tesztelek .
2020. aug. 7. 08:53
 8/8 A kérdező kommentje:
Elvegeztem reggel is es most is egy tesztet,mindketto negativ lett.
2020. aug. 7. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!