Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negatív teszt menstruáció...

Negatív teszt menstruáció előtt egy nappal?

Figyelt kérdés
Két hónapja abba kellett hagynom a fogamzásgátló tablettát. Ez után az első vérzésem 41. napra jött meg. A vérzés után két nappal vagyis a ciklus 10. napján együtt voltam a párommal védekezés nélkül, de nem ment el. (Tudom, hogy butaság volt, és tudom az előváladék is tartalmazhat spermát) Elvileg holnap kellene megjönnie és ma csináltam egy tesztet ami egyértelműen negatív lett, mégis nagyon parázok, hogy terhes lehetek. Szerintetek bízhatok a tesztben?

2020. aug. 7. 12:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyelőre bízzál a menstruációban, ráértél volna elmaradás után tesztelni. Valószínűleg nem vagy terhes, de legközelebb használjatok óvszert.
2020. aug. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Ha nem akarsz gyereket öltöztessétek fel az uborkát. Hogy lehet ennyi eszed?
2020. aug. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod :) remélem igazad van! Ha megjön újra szedhetem a tablettát, nem szeretnék többet ilyen izgulást.
2020. aug. 7. 12:56
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves kettes :) neked is köszönöm, hogy szántál rám egy percet.
2020. aug. 7. 12:57
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Azóta újra teszteltél? Mi lett belőle ? Kíváncsi vagyok 😊
2020. aug. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Pont ma teszteltem újra. :) Négy napja késik, a teszt még mindig negatív.
2020. aug. 11. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!