Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előfordulhat hogy kimaradt...

Előfordulhat hogy kimaradt menstruáció előtt a facelle nagyon halvány pozitív, de szemmel látható, és kimaradt menstruáció után egy nappal az x-epil még negatív?

Figyelt kérdés
Ha a facelle valóban halvány pozitív nem kéne addigra az xepilnek is mutatnia valamit? Hétvégén nem tudtam beszerezni facelle tesztet ezért az itthon lévő xepilt használtam, gondoltam már mutatnia kéne valamit. Fontos lenne tudnom melyiknek higyjek, mert akkor rögtön mennem kell az orvoshoz.
2019. jan. 14. 21:04
 1/9 A kérdező kommentje:
Az lemaradt hogy kimaradt menstruáció előtt 2 nappal lett nagyon halvány a facelle.
2019. jan. 14. 21:05
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az X-epil borzasztó gyengén mutatja akkor is, ha van valami. A Facelle sokkal érzékenyebb. Vagy vegyél újra Facellét és ismételd meg a tesztet, vagy vedd úgy, hogy az X-epilt meg sem csináltad és vedd fel a kapcsolatot az orvosoddal a pozitív Facelle miatt.
2019. jan. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már két pozitív Predictorom volt, amikor az Xepil még borzalmasan halvány volt. Ne hagyatkozz rá! Higgy a facellenek.
2019. jan. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A predictorom már olyan erős volt mint a control mikor az x epil meg ho mező volt. Másnap 25os gabriel is erős pozitív volt
2019. jan. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Eredetileg azért vettem facelle tesztet mert csak jókat olvastam róla. De sajnos ez az egy darab volt a boltba amibe voltam. Aztán ma a negatív xepil után kicsit keresgéltem és már olyat is olvastam hogy a facelle a nem megbízható. Amint tudok veszek megegy facelle tesztet és megcsinálom azt.
2019. jan. 14. 22:59
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! Képed nincs rola ?
2019. jan. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 khniki ***** válasza:
Kérdés, milyen érzékeny volt a Facelle. Mert az X-epil 25-ös, az jó eséllyel csak a nemvárt után fogja mutatni.
2019. jan. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nincs képem. Duhomben kidobtam hogy ne nézegessem. A dobozán az volt hogy 4 nappal a menstruáció előtt. Ma tudtam venni facelle tesztet. De csak martogatosat, kazettás nem volt. Elkapkodtak mert akciós volt.
2019. jan. 16. 15:45
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia. Teszteltél újra?
2019. jan. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!