Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vállaljam e a gyereket friss...

Vállaljam e a gyereket friss kapcsolatban?Párom nagyon szeretné , én is de én racionálisabb vagyok és az anyagiak miatt aggódom miatta.Én vagyok a nő.Neki már van egy fia az előző házasságából vele jól bánik nagyon szereti.

Figyelt kérdés

Nagy vágya ez és én is szeretném de nem állunk jól anyagilag.

Csak én már korban is ottvagyok ,hogy vagy most vagy soha 32 leszek !max 35 ig vállalnék idősebben már nem szeretném.

Tudom nem mindenki milliomos és vannak hozzánk hasonló àtlagos alkalmazottak is de mégis ez tart vissza legjobban.


2020. aug. 9. 14:47
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
66%

Ha 35-ig szeretnél szülni, akkor van még 3 éved. Addig helyreállhat az anyagi helyzetetek.

A milliomos és a csóró között elég nagy a távolság. Mégis, mitől tartasz?

2020. aug. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
Dolgozunk mindketten évek óta csekély tartalékunk van.Albérletben élünk. Nemhiszem,hogy 3év múlva könnyebb vagy jobb lenne,mármint anyagilag.
2020. aug. 9. 15:02
 3/42 anonim ***** válasza:
93%
3 gyeremekem van, ha arra vártam volna, h anyagilag minden klappoljon, egy sem lenne.
2020. aug. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
82%

Egy biztos, ha elveteted, akkor a kapcsolatnak is annyi lesz.

Mióta vagytok együtt? Mennyire bízol a párodban? Ez sokkal fontosabb, mint a pénz, hidd el. Lehet, hogy nem lesz egyszerű, de sose az. Ha pénz van, akkor mással van baj. Egy gyerek érkezésére nincs tökéletes időpont. Ráadásul 20-25 évig te vagy érte felelős. Az alatt annyi minden történik! Lehetsz csóró, de nyerhetsz a lottón is, ki tudja. De nem a gyereken fog múlni, hanem csak rajtad.

Ha csak a pénz tart vissza, és ez nem azt jelenti, hogy fél lábbal az utcán vagy, és alig van mit enni, akkor tartsd meg! Egy életen át bánnád, hogy nem voltál elég bátor.

2020. aug. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
Igen ez is igaz csak ez a szűnni nem akaró félelem. Én fodrász vagyok a párom pedig sorvezető gyárban. Csak ez a félelem,hogy nem fogok tudni megadni neki amit kell vagy hasonlók.
2020. aug. 9. 15:10
 6/42 A kérdező kommentje:
Még nincsen baba!!csak hogy legyen e.Nincs egy éve,hogy együtt vagyunk de régebbről ismerjük egymást már mert én is ott dolgoztam korábban a főnököm volt szinte.Megbizom benne csak nem vagyunk jómódúak, és nincs saját lakásunk ami aggaszt.
2020. aug. 9. 15:12
 7/42 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem nem jó ötlet. Még egy éve se vagytok együtt, nem ismered még igazán.
2020. aug. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
Règebbről ismerem írtam is.Meg ő 40 éves és már nem akar várni, velem akar csalàdot.Erre vágytam de azok a mocskos anyagiak...
2020. aug. 9. 15:19
 9/42 anonim ***** válasza:
50%
Mit érnek az anyagiag gyerek nélkül?
2020. aug. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
80%
Ha vársz 3 vagy akár 2 évet, az is bőven belefér. Még nem állsz készen rá, azért gyötrősz. Ha nem lesz benned kétely, akkor fogsz készen állni rá. A párod meg fogja érteni, ha szeret, különben is, ő könnyen van, már van gyereke és ő a férfi.
2020. aug. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!