Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet e baba? Voltatok e így...

Lehet e baba? Voltatok e így hogy negatív s mégis baba volt ha igen mikor csináljam a következő tesztet?

Figyelt kérdés

4 napja késik a menzeszem, a fél időben volt 2napig tartó barna folyás ami nem szokott lenni ovuláció ide vagy oda! Szóval szokatlan!

Ma csináltam két tesztet mind a kettő negatív lett ( nappal végeztem s sűrűn jártam mosdóba szóval gondolom ez is beletett! Előző terhességem ikrekkel volt szóval más volt az észrevétel 🙂 lehet baba ?!


2020. aug. 10. 14:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Szabálytalan ciklussal nekem 2-3 hét késésnél lettek csak pozitívak a tesztjeim. 😊
2020. aug. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem inkább valami más lesz. Akartok babát újra?
2020. aug. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem szabályos a ciklusom. +-1nap a Max! Igen szeretnénk!
2020. aug. 10. 15:23
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos, ha a vélt ovu óta eltelt 16 nap akkor már pozinak kéne lennie a tesztnek. Így szerintem nincs baba :(
2020. aug. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
4 nap késés után még akkor is le kéne ugrania a két csíknak a tesztről, ha egész nap mosdóban jártál és este tesztelsz. Szerintem. De várj még pár napot, hátha csak később fogant, de én őszintén szólva nem bíznék nagyon benne. Te sem vagy atomóra, simán lehetnek minimális kilengések a ciklusodban.
2020. aug. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nemsokára megjön.
2020. aug. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szabályos ciklusom van, mégsem középidőben volt az ovum, így a nemvárt után 1.5 héttel lett pozi a teszt. Sajnos nem maradt velünk. Egyébként nekünk is ikrek utáni baba lett volna :)
2020. aug. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!