Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11 napig menstruáltam. Utána...

11 napig menstruáltam. Utána egy héttel megjött, normális 5 napos vérzésem volt. A következő menzeszem már egy hete késik. Tesztet csináltam 1 hete, akkor negatív volt. Szerintetek lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Az orvossal pedig nem volt jó élményem, bunkó volt! :( Így nem szívesen megyek oda, de ha nem jön meg és negatív a teszt, akkor muszáj lesz! A barátommal megszakítással védekezünk.

2016. jan. 12. 09:49
 1/2 anonim ***** válasza:

"11 napig menstruáltam. Utána egy héttel megjött, normális 5 napos vérzésem volt. "bocs, de ezt nem értem.

Mikor volt az utolsó menzesz, dátum szerint?

2016. jan. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem jó. elszámoltam magam. nov. 26-tól dec 6-ig menstruáltam. utána dec 15-től dec 19-ig. ma kell megjönnie. de egyébként nem értem, hogy miért jött meg decemberben ennyivel előbb. az orvos nem mondott rá semmit, azt mondta előfordul. és azért paráztam be, mert azt mondta, hogy jan 4-én ha nem jön meg akkor csináljak tesztet. ezért volt a tévedés.
2016. jan. 12. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!