Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 napos keses utan csináltam...

5 napos keses utan csináltam délután tesztet, negatív lett, másnap reggel is csináltam egyet az is negatív (x-epil teszt). Ugyanezen a napon délelőtt csináltam még egy facelle tesztet, szintén negatív. Ki kellett volna mutatniuk már ennyi idő után?

Figyelt kérdés

2020. aug. 12. 09:48
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Ha napra pontos a ciklusod, illetve ha tudod mikor volt az ovulációd, akkor igen, ki kellene mutatnia.
2020. aug. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
5 napos késés még semmi. Előfordul, hogy néha késik.
2020. aug. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes.
2020. aug. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Igen, ennyi idő alatt legalább egy halvány pozitívnak kellene lennie.
2020. aug. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat!
2020. aug. 12. 13:51
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia. Ugyanebben vagyok énis.

Ma 5. Napja késik. Tegnapi teszt negatív. Ma mintha valami kis halvány csík lenne, de inkább negatív.

Soha nem késett még ennyit.

Nekem nem biztos hogy középidőben volt a peteérés, de szerintem már akkor is pozinak kellene lenni, mert aktustól ma 14. Napon vagyok.


Kíváncsi vagyok mi lesz veled kerdező, majd megírod? 😊

2020. aug. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Hát egyszer úgy is mind meghalunk szóval tökmind1.
2020. aug. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Sziasztok valaki tudna segíteni ?

25 éves vagyok .

5.-dik napja késik a mensim és túl vagyok 3 negatív teszten !

Másfél éve védekezés nélkül vagyunk együtt a férjemmel abban bízva hogy hátha jön a gólya és hozza a picit!


Vajon későn értem volna meg ?

Vagy várnom kellene meg és újra tesztelnem?

Tuneteim ugyan úgy vannak a mellem feszül és érzékeny de nagyon , hangulat ingadozás stb.

Soha sem késett meg egyetlen egy napot sem. Fehér folyasom van és semmi jele hogy meg akarna jönni.


Aggódjak vagy dokihoz kellene menni?

2020. aug. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szi utolsó, neked erről volt egy bejegyzésed is.. Menj orvoshoz. Aztán jelezd, hogy mit mondott :)
2020. aug. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

Sziasztok.

A 4.dik negatív teszt után elment a dokihoz. Aki vérvételből 3 óra alatt meg mondta hogy nincs baba.


De ami közben történt az engem le sokkolt. Ez volt tegnap. Meg mindig nem térek észhez.


A bal oldani petefészkem gyönyörű normális.


A jobb oldali viszont 6.19X7.00cm-és petefészek ciszta ami tele van vérrel minnel hamarabb műtendő.


Iszonyatos fájdalmai vannak ami erős görcsben nyilvánul meg és derékba sugárzik ki.


E mellet említettem nektek hogy hányingerem is volt, valamint a melleim be vannak duzzadva. A hormon háztartásom felborul ezért probukalt hasonló tüneteket mint amit a kis mamák éreznek.


Hozzá kell tennem ma voltam vér vételen mert már adta is idő pontot, hogy meg vizsgálják a cisztat hogy vannak rákos szövődményei.


A petefészek rákot és a cisztat nehéz meg különböztetni ezért szügséges alapos vizsgálat a műtét előtt.

(Orvosom szavai szerint)


Amit én javasolni tudok minden nőnek akinek nem jön meg és negatív tesztje van 1 hét múlva a vérzés kimaradása után is az menjen egy vizsgálatra a nőgyógyászához.


Van aki most biztos meg ilyen hogy ahh nekem se jött meg és negatív tesztem van akkor nekem is cisztám van vagy rákom?

Nem! De mindenki saját érdekében aki ezeket tapasztalja mint én.


Hozza teszem nekem a családomban sajnos rengeteg rákban szenvedő hozza tartozom hunyt el és gyógyult is ki belőle.

Genetika függő.


De csak pozitívan.

😊😊😊

2020. aug. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!