Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nincs "annyira fönn" a hő...

Ha nincs "annyira fönn" a hő (36,6), akkor is lehet baba a dologban?

Figyelt kérdés
2020. aug. 13. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
60%

Ez attól függ mennyi az alaphőd. 4-5 tizeddel fentebb kell lennie. De alapból is, ciklus második felében jól működő progi szinttel legalább 3 tizeddel fentebb kell lennie mensiig. Van akinek mensi alatt esik le van akinek előtte egy két nappal.


Terhesség esetén nem lesz fentebb a hő, vagy csak keveseknek, inkább csak fent marad. Nekem 36,4 az alaphőm, legalábbis ennyi volt a ciklusban , és 36,8-37,0 között ingázott és nem ment lejjebb mikor terhes lettem .


Ovu után 6. naptól 36,8 felett volt végig a hőm.


De a lényeg őnmagában görbéből következtetni csak az tud, akinek van már vagy 3-5 görbéje amin látszik, hogy mensi előtt mikor indulgat lefele és, ha akkor nem lefele megy, hanem stagnál vagy felfele araszol akkor talán az lehet a remény. Szóval neked mennyi az alaphőd? Ovu előtti átlag?

2020. aug. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem mielőtt terhes lettem nagyon sok nagyon szép görbém volt. 37 fokosak és csak a mensi reggelen esett le a hőm hirtelen. Amikor terhes lettem 10dpon nagyon leesett és utána sem ment vissza csak 36.8 körül volt néha még alacsonyabb. El is könyveltem hogy tuti nem sikerült. És amikor már 3 napja késett akkor csináltam tesztet ami pozitív lett. Nagyon meglepett. Szóval itt is igaz hogy semmi sem törvényszerű
2020. aug. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lement 36,5-re, le is mondtam róla erre a hónapra.Erre ma reggelre újra felment 36,7-re. Meguntam a szenvedést, csináltam egy tesztet, és egyértelműen kijött a második csík! Juhhèè! Muszáj volt kiírnom magamból!
2020. aug. 15. 17:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Jajj gratulálok. Mensi elmaradása előtt teszteltél?
2020. aug. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Nem, egy nappal utána.
2020. aug. 15. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!