Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek bizhatok abban...

Szerintetek bizhatok abban hogy nem jön mega menstruációm? Babát szeretnénk.21-24 naponta szokott megjonni. Mai teszt negatív. Lehet hogy csak korán teszteletm? Vagy meg fog jönni és nincs baba a dologban.. 😢

Figyelt kérdés
[link]
2015. nov. 22. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Egesz jo a gorbed :) 13.dpon vagy lehet meg korai volt a teszt.Holnap vagy holnaputan reggel ismeteld meg :)
2015. nov. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hat sajnos én nem ertek a hogerbehez😞..

De a 21-24 Naponta az Sosem változik? Szerintem korán teszteltem mert mire megjön utanna van peteeres es mig beagyazodik hcg szintet termel az pont a ciklus idejére esik. De eleg zavaros ez a rovod ciklus ....


Ha késik a menstruáció akkor tesztelj csak.

En egy het keses utan szoktam tesztelni csak. Nekem mai nappal késik 1 napot,de ez meg nem jelent szerintem semmitse.

2015. nov. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mindig ilyen rovid a ciklusom sajnos. Hát szerdán ujra teszt. Köszönöm a válaszokat.
2015. nov. 22. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!