Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló abbahagyása...

Fogamzásgátló abbahagyása után nem érzem az ovulációt?

Figyelt kérdés

Tavaly júniusban szültem. Előtte mindíg borzasztóan megszenvedtem a peteérést. Szülés után fogamzásgátlót szedtem. Az első ovut még átszenvedtem mert a mensi első napján kellett elkezdeni a tablettát, tehát szülés után ugyanúgy fájt. Most abbahagytam a fog.gátlót, ma ilyen lett az ovutesztem. A felső tegnapi az alsó kettő mai. De nincs semmi feszülés, fájdalom mint előtte. Létezik, hogy már nem érzem az ovut? Vagy megérett de nem lökődik ki?

[link]


2020. aug. 14. 08:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Létezik, én nagyon sokáig egyáltalán nem éreztem, aztán egyszercsak igen, mondhatni a semmiből, mert nem szülés után, fogamzásgátlót sosem szedtem. A pozitív ovuteszt viszont nem garantálja, hogy meg is történik a peteérés, ha ezt szeretnéd biztosra tudni, hőmérőzni kell.
2020. aug. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!