Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló abbahagyása...

Fogamzásgátló abbahagyása után kinek hogy volt?

Figyelt kérdés

9 hónapig szedtem fogamzásgátló lányom születése után. Most decemberben hagytam abba. Legutóbbi vérzés január elsején volt.

Peteérés tesztek szerint 18-án, akkor már negatív volt a teszt. 16-17-én erős pozi.

Most vagyok a 12. dpo-n.

Eddig ha a gyogyszer szedését nézem ma nem kéne megjonnie. Viszont előtte 31-32 napos ciklusom volt. Ma vagyok a 28-on.

Van még esély babara ha a mai teszt negatív? Mikor teszteljek legközelebb? Most sajnos igy nem tudom mikor kéne megjojjon, vagy ma vagy Hétfő-kedd.



2016. jan. 29. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt minek nézed, hogy a gyógyszer szedése szerint mikor kéne?

Nem szeded!

12. dpo-n jársz, azaz normál luteálissal még 2 nap van a nemvártig.

2016. jan. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi. Azért vettem figyelembe a gyógyszer szerinti vérzést is mert sokat olvastam h első gyógyszermentes hónapban a következő mensi ugyanúgy jelentkezett mint Gyógyszer szedése alatt. Arról is hallottam hogy az is lehet hogy elsőre sokat késik majd..de lehet hogy teljesen normálisan megjön.

Én pedig teszteltem ma reggel ha esetleg a 28 napra jonne meg de ma sincs semmi, Neha apro gorcs, folyás semmi, és negatív a teszt, igy vagy ma megjön vagy nem ma fog hanem később és lehet később pozi lehet csak fogalmam sincs mikor kéne tesztelnem.

De akkor ezek szerint hétfőn már mutatna valamit ha esetleg baba van?15 dpo?

2016. jan. 29. 13:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne nézd a gyógyszert, igazából még ideje sem volt, hogy beálljon. Ha Lh teszt alapján meg 18-n volt a peteérésed, akkor eleve 18+14=32, azaz február elsejére várható a menstruációd. Ez a 12. dpo, ilyenkor még elég nagy eséllyel tesztel valaki negatívat, ha baba van a dologban is. Két nap múlva tesztelhetsz legközelebb, akkor már van esélye, de pl. nekem nemvárthoz képest később mutatta ki.

Kétnaponként tesztelj addig, amíg meg nem jön, így lehet értelme csak.

2016. jan. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Fogamzásgátló mellett nem menstruáltál, nem volt természetes ciklusod. Akkor csak megvonásos vérzésed volt és egy mesterséges ciklusod, szóval nem lehet hozzámérni.

Arról nem is beszélve, hogy nem mindenkinek indul be gyógyszerszedés után egyből a rendes ciklusa, vagy nem indul be rendesen. Tehát igazából nem nagyon tudsz mihez viszonyítani, mert lehet, hogy még nincs is itt az ideje, hogy megjöjjön. A teszt is korai volt.

Ha csináltál ovutesztet, akkor nagyjából ahhoz mérten, jó 2 hét, hogy a teszt bármit is mutasson. Addig még van pár nap, vagyis a teszt korai volt és még ez sem garancia, hogy összejöjjön.

Biztos pont majd az lehet, de az sem feltétlen, ha most nem jött össze a baba és megjön a vérzésed. Mert az már egy rendes ciklus lesz.

2016. jan. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!