Ez tenyleg pozitiv?

Figyelt kérdés
Nagyon felek most,el se jon h higyjem..januarban is pont menzesz elott.egy hettel kezdtem gorcsolni s fajdalmaim lettek.A korhazban tudtam meg hogy terhesseg,de masnapra el is ment :( borzaszto volt,ket ev probalkozas utan megannyi negativ utan egybol elment.Most a heten elkeseredettsegemben iratkoztam meddosegi klinikara.Viszont 3 napja erosen rosszul vagyok,böfögök,eszek mint az orult de hanyingerem van mellette,es a huvelyemben meg a mehemnel szur meg megvagyok puffadva,a labaim fajnak,tegnap 2 csepp icipici barna folt volt a bugyin.Most nem tudom hogy elhigyjeme,remenykedjeke vagy rettegjek :( Rettegek mert majdnem szetmentunk a multkor is a parommal a vesztes miatt ugy letort minket.Mennyit kell varni az elso orvosi konzultacioig ha hetfon lenne az esedekes menzeszem elso napja?Koszonom a valaszokat,sajnalom ha kicsit osze visza lett,csak osze vagyok zavarodva pillanatnyilag.Itt a kep: [link]
2020. aug. 14. 19:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
Egy csík negatív kettő csík pozitív. Mi ebben a nehéz?
2020. aug. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Miért? Van olyan teszt ami kétcsíkos és nem pozitív? :D Olyan butaság egyértelmű pozitív teszteket feltölteni. Orvoshoz pozi teszt után két héttel kell menni, ha nincs semmilyen panasz. Szedj magnéziumot, e vitamint és D vitamint.
2020. aug. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Igeeeen! Gratulalok! ☺️☺️
2020. aug. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
33%
Na nézd csak. Aki nem gratulál azt lepontozza.
2020. aug. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
Ez bizony pozitív! 🌼
2020. aug. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ne haragudj de nem pontoztam le senkit,nem szep hogy gyanusitgatsz mikor nem megfelelo hangnemet hasznaltal velem szemben mar elso perctol...most meg gyanusitgatsz is.
2020. aug. 14. 19:44
 7/13 anonim ***** válasza:
85%

Igen pozitív :-) Orvoshoz ráérsz majd olyan két hét múlva menni, addig nem valószínű hogy lesz szívhang.

Szedjél Folsavat, vagy terhesvitamint, de most még elég a folsav, d vitaminnal. C vitaminnal vigyázz, maximum napi 2-500mg ami mehet a terhesség elején.

2020. aug. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%
Mensi elött egy héttel vetélés? Naaaaa.
2020. aug. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Igen, pozitív.
2020. aug. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Hogy vagy?

Az előzmények miatt én elmennék minél hamarabb orvoshoz!!

2020. aug. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!