Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megjöhet a menstruációm?

Megjöhet a menstruációm?

Figyelt kérdés

Párommal próbálkozunk babával,

Utolsó mensi: július 24-28

Következő: augusztus 21-26

24 napos ciklusom van,

Augusztus 15-én próbálkoztunk ha találkozik a petesejt a himivar sejttel tudomásom szerint kb 3 nap alatt. Akkor van még esély annak ellenére , hogy megjöjjön a menstruációm?



2020. aug. 15. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha 24 napos a ciklusod, akkor 17-én kéne megjönnie,ha 24 napos a ciklusod, és augusztus 3-án volt peteérésed, akkor kellett volna együtt lenni. A ciklus az első erősen vérző naptól a következő vérzés első erősen vérző napjáig tart. Peteérés pedig a következő ciklus első napja mínusz 14 napkor van. Ha csak 15-én voltatok együtt, akkor szerintem nem sok esély van erre a hónapra. :( De ne nekem legyen igazam.
2020. aug. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez 28 napos ciklus lenne, ha 21-én megjön. 22. napon már hiába próbálkoztok kb. 10 nappal ezelőttől kellett volna 2 naponta.
2020. aug. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem is írták.

Júli 24-én jött meg az az első ciklusnapod, 24 napos ciklushosszal a kövi mensid 17-én lesz. A luteális szakasz állandó lehet 12-16 napos, ha neked pl 14 napos akkor néha lehet 13 vagy 15, de 12-16 soha nem lesz. Ez ennyire fix.

Szóval neked az ovud aug.1-5én lehetett. Utána már tök mindegy, hogy együtt voltatok e, mert ovu nélkül nem lesz terhesség.


Ha csak nem írtál valamit férre, akkor ez a hónap 100%, hogy sikertelen.

2020. aug. 16. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! 21.-én kellett volna megjönnie, de 17.-én mégis megjött. Gondolom az nem baj, ha 4 nappal jött meg előbb.
2020. aug. 17. 07:08
 5/6 anonim ***** válasza:
De, ez már baj lehet, mert vagy nincs ovud, vagy rövid a luteális szakasz. Minimum 12 naposnak kell lennie. A 20 napos ciklus pedig már nem egészséges. 24-38 napos ciklust neveznek rendszeresnek a dokik. Annál kevesebb vagy több, már rendszertelen és valami nem jó. Ha babát szeretnétek, meg amúgy is, érdemes lenne egy kivizsgálás. Nyilván egyszeri esetnek belefér, de majd figyelgesd a ciklusaid. Túl rövid ciklussal pedig majdnem lehetetlen teherbe esni.
2020. aug. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Halisten ez most egyenlőre csak egyszeri alkalom, nem volt még ilyen.
2020. aug. 18. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!