Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma kicsit kivagyok bukva.....

Ma kicsit kivagyok bukva.. Hai tesztem ilyen lett ez gólyahír teszt, mikor érdemes csinálni még a hcg miatt kérdezem, szerintetek mi lehet?

Figyelt kérdés
[link]
2020. aug. 17. 13:48
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
63%
Neg, mint az előző 12536512. Sajnálom. de két gyereked van, és nevetséges, amit csinálsz. Viselkdej végre felnőtt nőként!
2020. aug. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
85%
És mitől vagy kibukva, ha két hónapja még reménykedtél, hogy nem estél teherbe "vigyázás" mellett, mert gyógyszereket szedsz, ami mellett nem lenne praktikus teherbe esni????
2020. aug. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 A kérdező kommentje:
Ha nem láttad volna szombaton lett egy pozitív tesztem.. Másik kérdésnél.. Szóval nem értem kinek mi fáj. És igen szeretnénk babát...
2020. aug. 17. 13:56
 4/64 A kérdező kommentje:
Kérdeztem!!nem oktatást várok.. Köszi..
2020. aug. 17. 13:57
 5/64 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom mi az elősztorid, de nekem ez, negatívnak tűnik, ismételj pár nap múlva.
2020. aug. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
92%
Ne pontozz mar le mindenkit mert elmondják, hogy a teszted negatív. Szedd össze magad inkább...
2020. aug. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
92%

És igen szeretnénk babát...


nocsak...

ha becsuszna netán komoly fejtörés volna mert állandó gyógyszert szedek és a babára nézve nem lenne jó

2020. aug. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 A kérdező kommentje:
Azért pontozok le mert nem birtok normális emberi módon válaszolni.. Szombati predi fent van és az miatt is vagyok magam alatt mert nem tudom most mi is van vajon, mi zajlik ott bent.. Kellene mennem tüdőszürőre is de igy hogyan... Amig nem tudom mi van
2020. aug. 17. 14:04
 10/64 anonim ***** válasza:
82%
Ez a teszt negatív, és a régi tesztjeid is azok :S Légy türelemmel, minden hónapban odalátod a csíkot, közben csak a reagens főleg száradás után. Hidd, el, ha pozi lesz nem kell megkérdezned itt senkit , meg nem kell majd sötétíteni a képet, mert látszódni fog. Nem az első gyermeked lenne legyél kicsit türelmesebb.
2020. aug. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!