Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aktus után 2 héttel! Lehetek...

Aktus után 2 héttel! Lehetek terhes? (többi lent)

Figyelt kérdés

Augusztus 1.én (szombaton)voltunk együtt csak pár percig voltunk guminélkül, augusztus 3.án (hétfőn) bevettem egy eseményutáni tabletattát(Ellaone)

Augusztus 11.én(hétfőn) megszakítással voltunk együtt, majd augusztus 15.én megjött 4 nappal hamarabb, ma csináltam egy tesztet ami 6 nappal a menzesz előtt kimutatja, a terhességet. Negatív lett. Lehetek terhes?



2020. aug. 18. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Negatív a teszt és menstruáltál. Nem vagy terhes.
2020. aug. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Nem vagy terhes... nem ment el benned és még esemény utánit is bevettél. Mitől lennél terhes? A szentlélektől? :D


Megszakítás nem védekezés, de rá pár napra megjött, tehát nem volt akkor ovud, így nem lehet teherbe esni .... ne szexelj, ha ennyire parázol.

2020. aug. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

2es ne beszélj már hülyeséget.


Bevetted a tabit, majd újra megszakítás... Sok eszed van mit ne mondjak.

Addig jàtszol a tűzzel amíg meg nem éget. Ugye tudod hogy az elővàladékban is lehet sperma??

2020. aug. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt vágod, hogy az esemény utáni tabi nem gumicukor?
2020. aug. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem gumicukor. Felelőtlen voltam. Soha nem csináltam ilyet, és nem is fogok.
2020. aug. 18. 18:41
 6/7 A kérdező kommentje:
Update: tegnap is csináltam egy tesztet, az is negatív lett. Így kizárható a terhesség ?
2020. aug. 25. 13:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen kizárható!
2020. aug. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!