Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek mik voltak az első,...

Kinek mik voltak az első, legkorábbi terhességi tünetei? Mennyire korán észleltétek?

Figyelt kérdés
Egyelőre nem szeretnék babát, fiatal vagyok hozzá. Csak érdekel tapasztalt nők véleménye. 😇

2020. aug. 19. 00:33
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Azon kívül, hogy nem menstruáltam, egyikükkel sem volt semmilyen tünetem. Nőtt és mozgott a hasam, aztán szültem. Ennyi. 😊
2020. aug. 19. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%

Iszonyatosan fájt a derekam.

Előtte soha nem fájt.

2020. aug. 19. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Kimaradt mensi másnapján mellfájdalom és fáradtság, bárhol bárhogyan el tudtam aludni (ez rám nagyon nem jellemző, alig alszom normál esetben, de sikerült elaludni buszon, autóban vezetés közben, ebédszünetben, kávézóban stb).
2020. aug. 19. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Én a mensi előtt két nappal teszteletem. Nem éreztem olyan fájdalmat, mint a szokásos görcs inkább csak apró szurkálásokat. Nagyon fáradt voltam és az étvágyam is megnőtt bármit megettem volna. A mellfeszülés és viszketés is megvolt.
2020. aug. 19. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Kimaradt menstruáció, majd egész korán úgy 5-6 hetesen már jöttek a rosszullétek.
2020. aug. 19. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
Mellfájás, extrém fáradtság, émelygés, méh görcsök, amilyeneket még soha nem éreztem.
2020. aug. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%

Feszült/fájt a mellem, ami sokaknál PMS tünet, de nekem korábban sosem volt. (Eleinte azt is hittem, hogy amiatt van, mert a COVID miatt most otthonról dolgozom és nem nagyon hordok melltartót.)

Illetve alhasi fájdalom tüsszentéskor.

2020. aug. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Fémes ízt éreztem a számban, és 1x volt egy reggeli hányinger. Nem gondoltam terhességre.

Majd 3 hét múlva babával álmodtam(szültem 😂) elrohantam tesztet venni és terhes voltam. Mire a dokihoz kerültem 10 hetes voltam 😊

2020. aug. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!