Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi volt az első terhes tünetet...

Mi volt az első terhes tünetetek és mikor?

Figyelt kérdés
2020. aug. 8. 22:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%

Kimaradt a menzesz

Amikor ki kellett maradnia :D

2020. aug. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Mindig rohangáltam, mert azt hittem megjött, de csak nem jött, no egy idő után már gyanús volt, teszt, és nem hittem el, még vagy 3-at vettem:D
2020. aug. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Sosem volt pontos a ciklusom, ezért soha nem volt olyan hogy jajj késik vagy mi van, nem figyeltem, egyszer már így is meg kellett volna jönnie, na meg escapellére is szükségem volnt a közelmúltban, így gondoltam mi van ha és csináltam egy tesztet, pozitív lett.. Tünetem késóbb sem volt, ahogy a második babánál sem - ő tervezett volt, 17 nappal az első együttlét után teszteltem, szintén pozitívat
2020. aug. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Derékfájás...aztán a kimaradt menstruáció.
2020. aug. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%

Kimaradt menzesz. Azóta sincs tünetem, csak nő a hasam. Max fáradtabb vagyok kicsit mint szoktam.

18hkm

2020. aug. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
Teljesen szabálytalan volt a ciklusom így nem gondoltam terhességre. 2 hónapja kimaradt már amikor ittam egy pohár boros kólát amit azonnal ki is hánytam majd megettem 1 kg banánt 🤣 Itt kezdett gyanús lenni.
2020. aug. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%

Hányinger a cigitől. Tudni kell, hogy már hónapokkal előtte lecsökkentettem. Heti 2-3 szálat szívtam csak el. Mikor megjött az ítélet, hogy csak lombikkal lehet, le is tettem. Végigcsináltuk a vizsgálatokat, a full folyamatot, pénteken beültették, és azt mondták, két hét múlva teszteljék.

Két hét múlva teszt, negatív...

Mint volt dohányos, azonnal cigi, az első slukk után erős hányinger, el is dobtam.

Felhívtam az intézetet, elmondták, semmi para, amíg nem jön meg, hétfőn teszteljek újra. Akkor már pozitív lett. Rá egy két napra jött az állandó pisilhetnék, meg a mellek érzékenysége, kb két hét múlva meg a hányinger, hányás, de nem a filmekből ismert reggeli, hanem a nap folyamán bármikor.

2020. aug. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%
Azon kívül, hogy nem menstruáltam, a hasam pedig nőtt és mozgott, az ég világon semmi tünetem nem volt egyikkel sem.
2020. aug. 9. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Farkaséhség dpo 12-től kezdve.
2020. aug. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Kimaradt menzesz, iszonyú álmosság, majd a 6.hettől hányinger, émelygés, mintha állandóan beteg lennék.
2020. aug. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!