Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikos vagyok, tegnap...

Lombikos vagyok, tegnap elfogyott a Gonal F, de mivel teljesen tapasztalatlan vagyok, nem vettem észre és ma írták fel a következőt, amit. A többi lent, mit tegyek?

Figyelt kérdés
tehát ma írták fel a következőt, amit a gyógyszertárak megrendelnek és holnap kapom meg. jó az eredményem eddig, mi lesz akkor, ha a mai adag kimarad és holnaptól folytatom????? befolyásol vmit??????
2010. aug. 5. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp beszélj a nőgyógyászoddal, mert ilyenkor lehet, hogy a következő napi és esetleg még az azutáni napon is megemelik a mennyiséget. Tehát fontos, hoghy konzultálj, mert sikertelen is lehet az egész, és akkor elment a pénzed és még csak nem is próbálkoztál.
2010. aug. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Központi gyógyszertárban nem próbálkoztál? Pl. ha pesti vagy Nagyvárad tér. Nekem a tüszőrepesztő kellett hirtelen, és mindenhol azt mondták megrendelik, de nem hagytam, tovább kerestem, és a központiban rögtön volt.

Vagy a KAÁLI-ban is van helyben gyógyszerkiadás, és ott is rögtön van.

2010. aug. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha pesti vagy, akkor a Déli pályaudvarnál van még egy nagy gyógyszertár, ott általában van mindig minden. És ahogy az első írta, szerintem is beszélj a dokiddal, hogy mi ilyenkor a teendő. Nehogy kárba menjen emiatt a stimud.
2010. aug. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A meddőségi klinikán ahol kezelnek, TUTI VAN injekció, menj be és adasd be magadnak én is kaptam már "kölcsön" a klinikától, amíg nem jött meg a saját gyógyszerem.

Ne hagyj ki egy napot sem!


Üdv

egy 14 hetes lombikos kismami

2010. aug. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mindenképp hívd fel az orvosod.

Egyébként az intézet is tart általában pár db gyógyszert, szurit. Lehet, hogy beadják neked most a tartalékból és holnap meg beviszed helyette a tied.

2010. aug. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!