Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy 17 hetes terhességet már...

Egy 17 hetes terhességet már délután is simán kimutatná a teszt ugye? Mert negatív lett, eddig végig megvolt a mensim, de ebben a hónapban kimaradt és holnapra már a következőt várom.

Figyelt kérdés
2011. jan. 12. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:
hogyne mutatná ki..1000%hogy kimutatná!!!!!!!!!
2011. jan. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elvben igen, de olyat is hallottam már, hogy akkor MÁR nem biztos, hogy kimutatja. Pl. itt kérdezett valaki, akinek rendszertelen volt a mensije, csak érezte a mozgást, azért kezdett gyanakodni, tesztelt, de negatív lett. Utána elment dokihoz, és kiderült, hogy a méretek alapján 18 hetes terhes. De ő nem menstruált egyáltalán abban az időszakban. De szerintem azért egy 17 hetes terhességet már észre veszel magadon. Ha nem változott semmit a tested, akkor szerintem nem kell terhességtől tartanod, egyszerüen csak kimaradt egy hónap.
2011. jan. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, hát én eddig végig menstruáltam és nem volt hányingerem, se semmi.
2011. jan. 12. 18:28
 4/6 anonim ***** válasza:
17 hetesen mar kene integesen a monitoron ha uh val neznek...most terhes vagy vagy nem? Orvosnal volatal vagy csak gyanitod hogy 17 hete "becsuszott valami"?
2011. jan. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ömm gyanítom, de ennek szinte 0% az esélye, csak aggaszt , hogy ebben a hónapban kimaradt és néha úgy érzem, mintha valami mocorogna alul, de lehet, hogy csak emésztek , vagy ilyesmi, de aztán is csináltam 2tesztet, negatív lett, aztán 3x meg is jött rendesen, csak most ugye kimaradt, de most is negatív lett a teszt. Nőgyógyásznál nem is voltam.
2011. jan. 12. 20:57
 6/6 anonim ***** válasza:
A terhességi gyorsteszt a hcg hormon jelenlétét mutatja ki a vizeletben és nem tudom, hogy meddig termelődik, de a korai terhességben olyan magas, emiatt van, hogy a teszt később már negatív lesz. Komolyan mocorgást érzel? Ha holnap nem jön meg, sürgősen menj el nőgyógyászhoz! Én ismerek olyan anyukát, akinek az első terhessége alatt 4x megjött, aztán elment rákszűrésre és ott kérték a terheskönyvét, így derült ki számára, hogy gyereket vár. És írj majd, hogy mi lett!
2011. jan. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!