Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A pajzsmirígy-túlműködés...

A pajzsmirígy-túlműködés kezeletlenül mit okoz a teherbeesésnél?

Figyelt kérdés
Ha nincs kezelve, nem tud beágyazódni, vagy mit okoz a túlműködés? Tapasztalatokat várok.
2010. aug. 5. 10:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom, hogy vetélést okoz.
2010. aug. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés engem is érdekelne. Kedves Kérdező, vannak valami tüneteid, gyanakszol valamiért, vagy csak úgy szimplán érdekel a dolog? Ha vannak valami tüneteid leírnád, mert én épp most gondolkodom, hogy dokihoz forduljak-e?
2010. aug. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Volt már túlműködésem, de nem kaptam gyógyszert, hanem 3 hónap múlva a kontrollon jó lett.

Van már gyermekem, a ciklusaim pontosak, minden jó a doki szerint, a párommal sincs gond, és mégis 2 éve nem esem teherbe.

Ezért gondoltam arra, hogy ez lehet a gond. Annyi tünetem van, hogy nagyon megérzem mielőtt megjön, egy héttel előtte már szenvedek.

2010. aug. 5. 11:14
 4/9 A kérdező kommentje:
Asszem nézetek egy TSH-t a dokival.
2010. aug. 5. 11:19
 5/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm a választ. Nekem elég magasnak tűnik az ébredési hőm (36,°8-37,4 °C között). Kissé aggaszt a dolog. Neked volt hasonló?
2010. aug. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ismerek valakit, akinek pajzsmirigy problemaja van, igaz nem tudom, hogy tulmukodes vagy elegtelenseg-e, azt viszont igen, hogy eleg sulyos es az orvos tanacsa ellenere 2 gyereket vallalt es az egyik visszamaradt a fejlodesben a vele egykoruaktol a masik meg autista.Ne erts felre, nem akarlak megijeszteni, de jo lenne alaposan kivizsgaltatni magad.
2010. aug. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vetélést okozhat, ha nincs kezelve.
2010. aug. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nekem ilyen a görbém, csak a giklus 2. felében magas.

[link]

2010. aug. 10. 19:43
 9/9 anonim ***** válasza:
A görbéd tökéletes, nem is értem miért gondolsz túlműködésre..ez egy normál ébredési hő..és szépen látszik, hogy van pé-d is.Nekem volt pajzsmirigy problémám és végig terhesség alatt gyógyszert kellett szednem, hogy a babának ne legyen baja, angol kór stb..amikor megszületett azonnal vettek tőle vért és küldték tovább..minden hormonvizsgálatot elvégeztek nála és szerencsére minden tökéletes..azóta eltelt nyolc év és a gyereknek semmi baja, osztály első , gyönyörű és egészséges.
2010. aug. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!