Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitiv teszt, 12. Dpon megis...

Pozitiv teszt, 12. Dpon megis oriasit esett a ho?

Figyelt kérdés
36, 36,1 az alapho. Ovu utan 36,8. Aztan 36,2re esett vissza. A kezemben egy halvanyka de jol látható pozival. Volt akinek nem kemiai lett belole?
2020. aug. 22. 05:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mikor kell megjönnie? Mennyore halvány? Tudsz rola képet csatolni?
2020. aug. 22. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
1-2 nap van meg nem vartig. De ekkorát soha nem esett meg. Sot mensi kozben is sokszor cover line felett vagyok. Tudom, h ez szinte menthetetlenul nagy eses :( kepem nincs sajnos. De nem kellett bogarászni a pozit
2020. aug. 22. 06:06
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem össze-vissza ugrál a hőm mindig, mégis 3x lettem már így is terhes

Volt uh-gal követett ciklusom, amikor nem is volt peteérésem,na akkor meg szépen mutatta a hőm a tankönyvi görbét. Szóval ennyit erröl.

2020. aug. 22. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nekem sem ment fel szinte a hőm mikor pozitiv lett a tesztem. Azért is kérdeztem mennyire pozitiv. Nem bogaráazni akartuk hanem megnézni..
2020. aug. 22. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Nem ugy ertettem, ne haragudj! :) azert irtam igy, mert nincs képem, es maskepp nem tudtam szemleltetni a halvanyat. Szóval halvány, de nem annyira. :)


Amugy fel oraval korabban mertem a szokasosnal. Es az ejjelem se volt jo. Igy mertem a szokasos idopontban is. Hat az is alacsony de kozel sem annyira. Ajj újabb csalodas.


Varom, hogy megjojjon,mar gorcsolok :/

2020. aug. 22. 06:29
 6/17 anonim ***** válasza:
66%
A hődnek jobban hiszel mint a tesztnek?
2020. aug. 22. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Pont igy vagyok en is.12-13.dpon lezuhant a höm, Azóta nem merem mérni,a tesztem pedig erösödik.ma vagyok a 15.en,és a mostani is teszten még végig se futott a vizelet már látszott hogy ez is jo erös pozitiv. Ezek után én hőt nem mérek.érzem fájdogál a hasam, remélem jó lesz.
2020. aug. 22. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Rad vartam utolso :D tudom, nem vagyunk egyformák, de jol esett olvasni, hogy akarmi lehet még :) ma nem tudok tesztelni sajnos, vagyis reggeli pisibol nem tudtan. A tesztem tegnapi. Igy en nem tudom erosodik e. De ha erosodne, en se mérek tovább az biztos. Amugy nalad is ekkorat zuhant?
2020. aug. 22. 06:51
 9/17 anonim ***** válasza:

Nem haragszom. Pont azért irtam énis,hogy nem törvényszerű a hő. Lehet azis hogy nem egy időben mértes attol is. Mindig ugyan akkor kellene és pontban felkelés után. Biztosan van benne igazság hogy ez jel lehet, nekem ez nem jött be mikor terhes voltam, azóta 4 éves a gyerekem

A megjön érzés is normális


Drukkolok👣

2020. aug. 22. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

11.dpon 37.re ment 12.en 36.55.

Nekem is volt már tökéletes trifázisos görbém ahol csak hómezös teszteket produkáltam. Remélem sikerrel járunk mindketten

2020. aug. 22. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!