Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Előttem valakik kozosultek az ágyon. Én utána ezen aludtam. Nem láttam sehol fehér foltot, nem éreztem hogy valamibe belenyulok, az agyat szerintem mielőtt én aludtam volna rajta le is takarítottak, de miután aludtam az ágyon nyulkaltam a nemiszervemhez, félek hogy teherbe estem. Én nem éreztem hogy bármi lenne az ujjamon, szűz vagyok, igen biztos hülye kérdésnek hangzik de pánikba vagyok esve, kérlek normálisan valaszoljatok, és nem a biológia órákról nem maradtam le, szerintem csekély az esélye hogy terhes vagyok de jó lenne valami megerősítés, kérlek ne valaszoljatok rosszindulatuan. Előre is köszönöm a normális válaszokat. És az ujjam nem dugtam fel max egy picit a lyuk elején voltam mert meg akartam nézni hogy megjott-e és nem, mivel a 12.nap körül voltam.Most kozelitek a mensim felé, érzem a jeleket de tényleg félek.

2020. aug. 22. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Terhes tuti nem vagy. Más baj lehet...leginkább vállon felül...
2020. aug. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetsz terhes.
2020. aug. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Édes istenem🤦🏻‍♀️
2020. aug. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vannak gondok odafent...
2020. aug. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A kérdésedtől gondterhes lettem😅

Hány éves vagy?

2020. aug. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!