Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Terhes lehetek-e 15 evesen?

Terhes lehetek-e 15 evesen?

Figyelt kérdés
( 7 honapja egyutt vagyunk a baratommal, tobbszor is testi kapcsolatunk volt. Minden egyes alkalomnal vedekeztunk. 2 honapot kesett, de igaz hogy akkor meg voltam mutve a vakbelemmel de utan nagy nehezem meg jott. Anyukam nagyon fel hogy terhesen maradtam es meg is ertem, hisz meg nagyon fiatal vagyok. De hidjetek\hidjek el hogy en is nagyon. Letezik olyasmi hogy terhes legyen valaki es egesz a szulesig mindig beteg legyen ??? )
2014. ápr. 8. 09:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes az életkorod alapján. Mióta menstruálsz, mennyire szokott pontos lenni. Mikor volt ez a két hónapos késés? (Vakbélműtét nem hat rá!). Olyan van, hogy valaki végig beteg (veszélyeztetett terhes), de a terhesség nem betegség.
2014. ápr. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A "betegség" alatt a menstruácíót értette sztem a kérdező.

Igen, van olyan, aki a terhessége alatt menstruál, de elég ritka.

Terhességi tesztről és nőgyógyászról hallottál?

2014. ápr. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nekem soha nem pontos...vagy kesik vagy hamarabb meg jon.
2014. ápr. 8. 16:34
 4/7 anonim ***** válasza:
Na,terhes vagy?
2014. máj. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
15 évesen szerintem teljesen rendszertelen, persze én ezt nem tudhatom. Tényleg, van valami infó azóta?
2014. júl. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Minden rendben van...nem maradtam terhesen :)
2015. febr. 15. 14:12
 7/7 anonim válasza:
Mér, elötte terhes voltál? Mi az, hogy nem maradtál terhesen? 😂😂😂
2019. szept. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!