Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki megtudja mondani...

Valaki megtudja mondani ezekből hogy tudom meg hogy milyen hosszú a luteális meg hogy a ciklusom?

Figyelt kérdés
Itt a kép is [link]
2020. aug. 22. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Ebbol igy sehogy szerintem. Homerozz, abbol látod a legpontosabban.
2020. aug. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá már én is.. Csak az a furcsa hogy peteérés az volt.. De mensi sehol még mindig és 1hete ott volt a pozi teszt is.. Mai meg nega.. Mikor voltam júniusban dokinál irattam gyógyszert hogy beálljon de azóta is várom jöjjön meg.. Voltak gondok stressz meg stb először arra fogtam, de hát most úgy érzem nyugi van és még mindig a várakozás csak.. Hétfőn remélem pont kerül a dolog végére.. Egy dologtól félek viszont. A gyógykaparás..
2020. aug. 22. 21:36
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj el orvoshoz. Ezek a ciklushosszok nagyon nem normálisak.
2020. aug. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
9es tudom..
2020. aug. 22. 21:50
 5/6 anonim ***** válasza:

A kérdésre válaszolva. Lh teszt segítségével tudod meg a luteális szakasz hosszát ami 12-16 nap lehet. Ez egyénenként fix, pl ha neked 15 napos akkor néha lehet 16 vagy 14, de 12, 13 soha.


Pozitív LH teszt a nulladik nap úgy kell számolni. Az alapján már saccolhatod mindig a mensit, de ugye érdemes minden ciklusban tesztelni. Pláne, ha nálad ilyen zűr van. Látszólag ilyen ciklusok mellett ovud sincs. Vagy csak ritkán. LH tesztet az elmúlt fél év legrövidebb ciklusához képest érdemes tesztelni, méghozzá a ciklushosszból 18 napos kivonva. Minden nap amíg pozi nem lesz délutánonként. Illetve a pozitív nap után is míg másnap negatív nem lesz. Sok sikert.

2020. aug. 23. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok.. Ma nem kell dokihoz mennem.. Hála istennek a várt vérzés megjött mára.. Tegnap reggel élesben voltunk együtt és hát mára a vérzés megjött..
2020. aug. 24. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!