Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Clostibegyt tablettáról...

A Clostibegyt tablettáról tudnátok véleményt mondani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már van egy kislányom,szeretnénk kistesót is, de már 2 éve sikertelenül próbálkozunk.Voltunk orvosnál,nem találtak semmi kórosat, annyit mondott az orvos hogy nem lát peteérést (16.napon voltam) 28 naposak a ciklusaim. Ezt a gyógyszert irta fel.

Valakinek van esetleg saját tapasztalata? Vasárnap kell elkezdenem szedni.

Köszönöm előre is.


29/N


2020. márc. 27. 14:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
Ezer meg ezer kérdés van már erről, használd a keresőt!
2020. márc. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kisfiam első clostys hònapban összejött 3 ève. Most ikreket várunk sokadik clostys hònap után. Ajánlott e vitamint szedni, mert a closty vekonyìtja a mèhnyálkahártyát.
2020. márc. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2 éve szedtem fél évig, de azóta sincs gyermekem.
2020. márc. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én szedtem 2018 okt, nov, dec, és 2019 januárban. A 4 hónap alatt 2x volt peteérésem és ovulációm, 2x1 gyógyszer mellett. 4 hónap szünet következett, majd kiderül, hogy méhszájpolipom volt. Amit októberben műtéti úton eltávolítottak. 3 hónap gyógyszer nélküli próbálkozás következett. És most vagyok az első clostilos hónapom végén, hétfőre nem várom, de ma teszteltem egy iszonyatosan halvány pozit. Reménykedem. Ja és jó sok mellékhatással találkoztam, fejfájás, petefészek szurkálás és hőhullámok. De sztem el lehet viselni 😄
2020. márc. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Azt elfelejtettem irni hogy enyhe Ir-em van. Erre szedek Mio inozitol-t. Szedtwm. Inofolicot is de aztmondták ennek is ugyan az a hatása de okcsóbb. Szedek e vitamint is napi 1-2 szemet a 400 mg-ból.

2020. márc. 27. 15:34
 6/11 anonim ***** válasza:

Closty mellett uh követés is kell, hogy megreped e a tüsző. Nekem csinált peteérést, és pár nappal hosszabb ciklusokat. Baba tőle nem lett, utólag jöttem rá, hogy ez nem "gyógyszer", hanem kierőszakol peteérést, de a peteérés hiányának oka van amit nem árt kezelni. Pl nálam pajzsmirigy gond és IR volt.... Amint kezelve lettek, terhes lettem. Inofolic lópikulát nem ért, de mondjuk nekem magas is volt az IR


A closty enyhe dolgokon segíthet, de csak akkor szabad bele menni, ha uh-val is követ a doki, mert baj is lehet, ha pl nem reped meg a tüsző...


Sok sikert nektek, előbb utóbb meglesz a kis csodátok :)

2020. márc. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem most volt az elso clostys honapom. Semmi extra mellekhatast nem vettem eszre. Ovu kornyeken voltam uh n akkor 3 tuszot latott a doki. Ovu teszt masnap pozitiv volt. A nemvart elott ket nappal pedig a terhessegi is. Nekem a pajzsmirigyem alulmukodik azt elotte mar rendbe raktuk.
2020. márc. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
3.clostys hónapon vagyunk túl,hétfőre nem várom. Meglátjuk mi lesz. 6 hónapja próbalkozunk.
2020. márc. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Màsodik Clostys hónapban teherbe estem, most vagyok 16 hetes.
2020. márc. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szuper! Mindkét terhességem ennek köszönhetem. De azt hozzáteszem, hogy a fáradtság, álmosság nálam nagyon erősen jelentkezett tőle. Amit még ajánlok: Trimeszter terhesvitamin. Remélem mihamarabb babázhatsz! :)
2020. márc. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!