Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbeeshetek vagy így...

Teherbeeshetek vagy így esélytelen?

Figyelt kérdés
3 hónapja hagytam abba a fogamzásgátlót. Minden hónapban 25-30 nap között jön meg. Az első vérzésem erős volt. A következő ciklusban már csak gyenge pár napos mensim volt. Voltam orvosnál, azt mondta a vékony nyálkahártya miatt lehetett. Az a helyzet, hogy azóta a barátommal sehogy sem védekezünk. Mindennap elmegy bennem. Szerintetek valaha így teherbe fogok esni? Olyan hihetetlen lenne.
2020. aug. 24. 16:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Teherbe fogsz ne aggódj (hacsak nincs egyéb komolyabb eü problémád). 10 évig egyhuzamban szedtem. Egyik év februárjában abbahagytam, áprilisban már pozitívat teszteltem, kiderült, hogy ikrek. Idén a harmadik hónapban sikerült. Mindkét esetben 30 fölött voltam már.
2020. aug. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb igen, kivéve, ha valamilyen egyéb orvosi probléma van a háttérben, vagy egymással nem vagytok kompatibilisek valamiért (előfordul, hogy egy párnak egymással nem sikerül, válás után az új partnerrel meg gond nélkül összejön).
2020. aug. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!