Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Használt valaki facelle tesztet?

Használt valaki facelle tesztet?

Figyelt kérdés

Kaptam 6 db-ot

mind halvány pozitiv lett, de rendes rózsaszin csikkal


2010. aug. 5. 14:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Akkor az 6 pozitív teszt! Kell ennél több? :D gratulálok!
2010. aug. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen használtam, nem leszek számodra nagy segítség..volt két álpozi eredményem..azonnal halványan ott volt a csík, színes is mint a nagykönyvben de halvány..ugyanakkor a qupido negatív lett ami érzékenyebb.. következő alkalommal pedig egyértelműen nega lett..nem volt rajta kis vonalka..egy -kettő még tévedhet de azért hat az már nem:) elvileg:)
2010. aug. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen használtam és ahogy rápisiltem egyből erős csík lett, nem kellett várakoznom!!! Már megvan a kislányom! :-)
2010. aug. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nekem is halvány pozitiv mind...

23. napon vagyok, a gravi hcg ma negativ lett :-(délutániból

2010. aug. 5. 17:44
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia!Én is ilyet használtam, igaz csak egyet!Időn belül megjelent a második csík de nagyon halványan, majd el is tűnt és negatívra váltott! :S
2010. aug. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia én ma használtam, negatív lett, bár én nem szerettem volna,ha két csíkos lett volna,de valakit csapott már be? mármint,hogy nega lett és közben meg terhes volt
2010. aug. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mi lett? Teszteltél azóta?
2010. aug. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Szia!

Igen, dokinál is voltam, kisbabám lesz

2010. aug. 11. 13:08
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem az előző terhességemet is kimutatta,de sajnos akkor missed ab. lett a vége.Most 2 hónappal a műtét után ugyanazt használtam 5-öt és mind az öt pozitív.Szerintem jó. Boldog babavárást.
2010. okt. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én mára nem várom, vettem egy tesztet délelőtt, pár perce csináltam meg. A kontroll csík az jó erős, a másik halványabb valamivel, de szemmel látható, hogy ott a csík. Hihetek neki??
2010. nov. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!