Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon fontos! Gonal f-et aki...

Nagyon fontos! Gonal f-et aki használt! Az egész fecskendő tartalmát be kell adni?

Figyelt kérdés

Eddig tollban kaptam a gonal f-et de ma az utolsót már fecskendős oldószerrel és a porral kaptam!Viszont az oldószert én sokallomkicsit!Tényleg be kell adni az egész fecskendő tartalmát?

Előre is köszönöm!!!


2011. nov. 6. 20:37
 1/4 sumergo ***** válasza:
Nyugi, az az oldószer sokkal többnek látszik, mint amennyi valójában. A lényeg, nem tudom hány ampullával kaptál az utolsó napra, de egy oldószerrel is be lehet adni több adagot, ha egyszer kell beadnod, nem kell minden oldószert beadni. Ha csak egy ampulla, akkor pedig szintén kell az egész oldószer, ami egyébként tisztított víz csak.
2011. nov. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi sumergo!

Már sokszor segítettél nekem is és sok helyen olvastam a válaszaid!Remélem jól vagy és szépen nől a pocid!:)Végülis be adtam mindet(két ampulla volt)csak kicsit meg rettentem mert az eddigi inekciók ennek negyede sem volt de háromszor át olvastam a használatit és arra a következtetésre jutottam,hogy igen mindet be kell!:)Ma már csak este tüsző repi aztán holnapután punctio.Na attól félek még kicsit de tudom túl fogom élni és egy hét múlva kezdhetem a visszaszámlálást!Nagyon szeretném,hogy sikerüljön és ezért bármit hajlandó vagyok meg tenni!

2011. nov. 7. 13:10
 3/4 sumergo ***** válasza:
Sok sikert, remélem neked is lesz egy ilyen gyönyörűséged, mint nekem, mert a pocim már nem nő tovább! :-) Tegnapra voltam kiírva, de előbb lett meg a kislány, zárt méhszáj mellett elkezdett leválni a méhlepény, ezért 38+4 napon sürgős császár lett, most meg már itthon is vagyunk. Mire ezt olvasod, már túl leszel rajta, és tapasztalod, hogy nem olyan vészes a petesejtleszívás, és igen, mindent a babáért! :-)
2011. nov. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát akkor főleg nagyon-nagyon gratulálok!!!Akkor nagyon jó egészséget nektek!!!A 38+4 már tökéletesen jó idő főleg,hogy már otthon is vagytok!Akkor biztosan nagy a boldogság!De szeretném már én is érezni amit te most!Persze majd annak is el jön az ideje!:)

Még nem vagyok túl mert holnap megyek de tudom nem lesz semmi gond!

Még egyszer köszönöm,hogy írtál és nagyon sok boldogságot kívánok nektek a kislányhoz!!!

2011. nov. 8. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!