Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi előtt vagyok 5-6 nappal,...

Mensi előtt vagyok 5-6 nappal, mindjárt megjön érzésem van de tegnap egész délután ehhez hasmenés párosult. Ez hozzátartozhat esetleg a beágyazódáshoz?

Figyelt kérdés
Ma reggel semmi csak fáradt és nyuzott vagyok és néha továbbra is a megjön érzésem van. Ilyenkor mensi előtt milyen a folyás általában és a méh hol helyezkedik el ha megfog jönni,és hol ha nem jön meg? Remélem nagyjából értitek mit is szeretnék:-) Valakinek hasonló tünet vagy érzés?
2008. nov. 27. 10:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát szerintem a hasmenés nem tartozik a beágyazódás tünetei közé.

Enyhe görcs az előfordulhat, és egy kis barnázás, enyhe vérezgetés is.

A méh az ugyanott helyezkedik el ha megjön, ha nem jön meg. A méhszáj magassága ami más lehet. De ezt magadnak ne tapogasd, bízd orvosra!

Nekem van egy kicsifiam, de terhesség alatt sosem jutott eszembe,hogy nyúlkáljak! Sokáig próbálkoztunk előtte, de akkor se nézegettem!

Várj még pár napot, és tesztelj. Addig nyugi, és türelem!

2008. nov. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!