Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 9,5mm endometrium ez terhesség?

9,5mm endometrium ez terhesség?

Figyelt kérdés
Ma voltam Két héttel ezelőtti pozi teszt után vizsgálaton Mivel barnazok! A doki 9.5mm-es endometriumot látott.hetfon megyek vervetel plusz uh! Szerintetek ebből lesz baba? Rutascorbint szedek femibion plusz c vitamin.
2020. aug. 29. 15:16
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Full pozi a teszt! Most csinaltam! Ez a legerősebb tesztem!
2020. aug. 29. 20:55
 12/27 A kérdező kommentje:
Csinaltam! Ez lett a legerősebb pozitív! És nem 400 Ft os teszteken hanem gyógyszertári 25ml-es teszten!! Nemtudom mit gondoljak. Mikor elment nekem anno,már negatív lett a teszt utána!
2020. aug. 29. 20:56
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Ejj nehogy méhen kívüli legyen...csatolod a tesztet? 25-ös ha 2 hete pozi már ott kéne lennie, legalább a felritkulásnak....
2020. aug. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Azt mondta a doki igen,hogy az látható de azt nem tudtam,hogy mit jelent.
2020. aug. 29. 21:17
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Fél infót írtál....így nehéz tudni.

Ha felritkulás volt az már a terhesség jele. Ugyan tényleg furcsán vékony a nyálkahártya, de mivel nem írtál mindent le ezért olyan volt, mintha nem látott volna semmit csak vékony nyálkahártyát. Ezért mertem írni, hogy sajnos nincs terhesség.


DE felritkulással már van esély.

Kedves, ha kérdezel érdemes mindent leírni, akár fotózd be a leletet, mert egy apró infó és máris más a végkifejlet :)

E vitamint szedj az vastagít a nyálkahártyán és sok sikert kívánok, hogy meglegyen az a babuci. :)

2020. aug. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Bocsánat de a papírra csak beutaló van írva plusz a 9,5mm endometrium. Szóban elmondta hogy felritkulas látható a méhben. De mondta h lehet méhen kívüli is. Illetve hogy lehet nem is vagyok terhes. Mondta h majd jovoheten megvizsgál valaki. Aggódom azért h nehogy méhen kívüli legyen illetve megmaradjon.... szerdán megyek másik dokihoz. Korhazba beszaladtam csak Épp pihenő idő,durci orvossal
2020. aug. 29. 21:58
 17/27 A kérdező kommentje:
Megjött elég gyengén de megjött... én már sehova sem megyek vissza,sem hétfőn... kiborultam.
2020. aug. 30. 13:29
 18/27 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de mivel erős pozi teszteket produkálsz, muszáj orvoshoz menni...lehet szimpla vérzés, meg a méhen kívüli sem játék :( de még a baba is ott maradhat....sose tudhatod....tessék elmenni a vizsgálatokra, vérzés miatt akár ma az ügyeletre....mondd, hogy két hete teszteltél pozit és vérzel...nézzenek meg és pont.
2020. aug. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, mi lett végül?
2020. okt. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Megjött,lassan ki tisztult a hcg. Többet nem mondtak.
2020. okt. 11. 11:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!